Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kupiłem 2 dodatki do wieśka, głównie po to żeby grać w gwinta z żonką. Jako że ostatnio wyszła edycja gry roku, to ją też zamówiłem ( jestem nieco staroświecki, i wolę mieć wszystko na cd) W związku z tym mam dwa nieużywane kody, do dodatków "krew i wino" i "serca z kamienia" które chciałbym sprezentować. Uzasadnij czemu ma być akurat Tobie, a ja autorytarnie wybiorę dwie osoby (albo jedną) i wyśle kody na priv. Przypominam że do odpalenia wymagana jest podstawowa wersja gry.

Ps. Nie grałem jeszcze w W3, mimo że od premiery stoi na półce. Chyba #wygryw :)

#rozdajo #wiedzmin3 #wiedzmin
irecky - Jakiś czas temu kupiłem 2 dodatki do wieśka, głównie po to żeby grać w gwint...

źródło: comment_K79bm7TIwGjEp9kTrVxGsE0YCUzdjkCI.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@irecky Nie mam Wiedźmina, bo nie mam kompa, który to uciagnie, ale mój wspollokator to fanatyk gier komputerowych, pół mieszkania #!$%@? cedekami i pudelkami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że by się ucieszył. Wiedźmin 3 bardzo mu się podobał.
  • Odpowiedz
@irecky: Uważam, że to właśnie ja powinienem dostać te kody albowiem okropecznie lubię ten świat, Redzi zrobili kawał wspaniałej roboty a Andrzej winien przestać być takim bucem i stworzyć z nimi coś więcej. Wspólnie. A ja chcę znowu przeżyć te wspaniałe przygody, tym razem bardziej legitnie.
  • Odpowiedz
@irecky: bo właśnie kończę podstawkę którą zacząłem w dniu premiery, a teraz mam czas a nie ma m kasy a za półtora tygodnia będę miał kasę ale czasu już niestety nie...
  • Odpowiedz
@irecky Moja siostra jest wielka miłosniczka całej sagi, posiada wszystkie tomy na półkach oraz każda część gry z wyjątkiem dodatku krew i wino. Byłaby bardzo szczęśliwa z takiego prezentu :)
  • Odpowiedz
@irecky: Ja mam aż dwa powody! Ja sam aktualnie robię kolekcję, mam pudełkowe edycje kolekcjonerskie Wiedźmina 1 i 2. Obiecałem sobie iść po kolei, tzn. książki, a potem gry. Skończyłem książki, teraz jestem na W1, mam na GOG W3 podstawkę i byłoby fantastycznie wiedzieć, że mogę spokojnie przechodzić poprzednie, bo reszta czeka.

A teraz ten drugi, ważniejszy powód. Mam Żonę w ciąży i już się boję co będzie jak skończy Wieśka
  • Odpowiedz
przyjąłbym bardzo chętnie serca z kamienia bo mam podstawkę + krew i wino :< Dopełniłoby to moją kolekcję Wiedźmina. Mam W1, W2 i tylko brak skompletowanego W3. Mam również wszystkie książki dot. Wiedźmina i obejrzany cały serial :D. Bardzo bym chciał ograć ten dodatek :( Aha i zapełniłoby to pustkę po #zwiazki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja mam Serca z Kamienia ale nie mam Krwi i Wina, a bardzo chcę. Pewnie jak trochę stanieje to też kupię żeby mieć drugą talię gwinta, i uroczyście oświadczam, że wtedy również zrobię #rozdajo kodu na Mirko.
  • Odpowiedz
  • 0
@irecky: Ja dałbym kumplowi, bo się strasznie wkręcił. Osobiście posiadam oba w limitowanej wersji z kartami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałbym być na waszym miejscu (Twoim i mojego kumpla) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@irecky: Przeszedłem już 1,2 i jestem w trakcie przechodzenia 3 a dodatki pomogłyby mi dalej bawić się to wspaniałą grą a kasy na nie aktualnie nie mam a wiedzmin mi się bardzo spodobał i zachęcił mnie do przeczytania sagi( nie czytam żadnych książek poza lekturami) no i grając w gwinta świetnie sie bawię choć za karciankami na ogół nie przepadam.
  • Odpowiedz
@irecky: sam posiadam już oba dodatki na ps4, ale kod (jeśli jest na PC) oddałbym mojemu kuzynowi, który jest ratownikiem medycznym i wiem, że grał już w podstawkę i wspominał, że gra mocno odstresowywała go po robocie
  • Odpowiedz