Wpis z mikrobloga

Mirki szukam laptopa dla żony, cena do około 2200 pln (z Vat).
Generalnie laptop(lub odczepiany tablet z windowsem) musi mieć około 11-13 cali, być bardzo lekki i poręczny, jak będzie ładny to jeszcze lepiej. Laptop będzie do Office + filmy + internet, myślałem o i3-i5 + 4gb ramu to fajne rozwiązanie...

Niestety większość fajnych jest poza zasięgiem finansowym, póki co wygrywa Macbook Air 11 (rok 2012)...
Co polecacie? znacie coś fajnie i ładnie wykonanego, dodatkowo lekkiego?

#laptopy #laptop #tablet #technologia #windows10 #apple #komputery
  • 19
@WidarX: skmini, chce mieć windowsa, lub ewentualnie mac osa i pełną wersje office. Tablety 11-13 cali w takiej konfiguracji aby wszystko śmigało fajnie i płynnie, to niestety tylko surface pro, a wielkościowo dokładnie wersja numer 3
2200


@Pepperek: taka bieda straszna czy żona nie wartoa pieniędzy ? weź dołóż chociaż z tysiaka ponad i weź jej jakiegoś asusa ux305/ux303ua do tego co napisałeś z palcem w nosie starczy UX305CA z m3 i 8gb pamięci, a laptop waże śmieszne 1.2 kg
@Jurigag:
Tak, ale można mieć za około 2000 pln, fajny egzemplarz z 2011/2012, praktycznie nie używany (sam takiego kupiłem), dodatkowo wygląd nadal ma ciekawy + ma niezłe bebechy.
@Jurigag: Jest, zresztą zawsze można Windowsa zainstalować (choć wolę osobiście Mac os), a matryca + rozdzielczość całkowicie wystarczająca do przeglądania internetu i office. Filmy i seriale i tak oglądam w TV. W pracy mam 5k iMaca i powiem szczerze że jak wracam do domu to mnie oczy jakość strasznie nie bolą jak się przesiadam na cinema display'a...