Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako że obracam się głównie w środowiskach kobiecych czasem mimochodem mam okazję słuchać ich rozmów i wyciagać co ciekawsze kawałki. Ostatnio tematy schodziły na facetów i powody dlaczego niektórzy są nieatrakcyjni/nie mają dziewczyny. Z ciekawszych kwiatków:

- Dziwnie się ubierają(jeansy/krótkie spodnie i tshirty to ponoć dziwny strój na lato, no cóż)
- Nie używają instagrama(też nie używam, nie widzę sensu)
- Nie używają snapchata(j/w)
- Nie używają jeszcze tam jakiejś aplikacji której nazwy niestety nie pamiętam, ale ponoć wszystkie kobity to mają
- Nie wrzucają regularnie zdjęć na fb(a po co?)
- Nie są aktywni na fb(chyba o lajki szło, ale pewny nie jestem)
- Nie są zbyt rozmowni(w sumie też nie jestem, nie lubię gadać dla samego faktu gadania o pierdołach byle kogoś zaczepić)
- Nie mają samochodów(akurat mam, ale mieszkając w dużym mieście z dobrą komunikacją w sumie nie jest nawet potrzebny. Chyba że się często wyjeżdza)
- Mają dziwne hobby(czytaj nie oglądają seriali w tv i nie kupują 100 kilo ciuchów dziennie)
- Nie uprawiają sportu(tu się akurat zgodze, facet powinien mieć jakieś sportowe hobby)
- Zabierają na pierwsze randki na SPACER DO PARKU a nie do restauracji/knajpy/cokolwiek( bez komentarza)
- Nie lubią chodzić do klubów(dla mnie całkowicie zrozumiałe, nie każdy lubi)
- Są nudni(cokolwiek to znaczy)

A i żeby nie było, to nie są słowa gimbusiar, tylko dorosłych kobiet w okolicach ćwierćwieku :D

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 19
MiłosnaPrzyjaciółka: W naszym, sfeminizowanym korpo:
- ani razu nie padło słowo snapczat
- instagram padło raz
- fejsbuk już częściej - ale w ramach żartów "ty to nic nie robisz, tylko fejsbuk!"
- tematy u "dorosłych" oscylują bardziej wokół dzieci, życia rodzinnego
- większość rozmów oscyluje wokół zainteresowań/hobby, różnych wyjść, wycieczek, przebytych podróżach, fajnych miejsach do zaliczenia w mieście (dalekich od klubów/bolców)
- przede wszystkim - nie gada się o atrakcyjności/braku
@AnonimoweMirkoWyznania:
Podsumujmy:

z mediów społecznościowych udzielasz się tylko na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie umiesz rozmawiać i nie rozumiesz, czemu rozmowa służy
masz samochód, ale nie bardzo wiesz, po co
insynuujesz, że kobiety interesują się głównie serialami i zakupami; narzucasz wszystkim, jakie hobby mieć powinni, a jakie odpada
prędzej zabierzesz dziewczynę do parku niż gdzieś, gdzie można się wybawić

i nie wiesz, co to znaczy nudny...?
@AnonimoweMirkoWyznania:
- są brzydcy
Rozwikłałem tę zagadkę. Nie dziękuj ( ͡ ͜ʖ ͡)

Toż to jeszcze w większości w głowie ma więcej siana niż rozumku.


@valdo: Noo, faceci powinni się brać za kobiety dopiero po 50, a najlepiej po 60. Stabilne emocjonalnie, można zakładać rodzinę.
OP: @Poprawie:

z mediów społecznościowych udzielasz się tylko na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak. Konto na fb służy tylko do messengera. Gucio mnie interesuje co ludzie jedzą na śniadanie albo oglądanie 1000 zdjęć gówniaka

nie umiesz rozmawiać i nie rozumiesz, czemu rozmowa służy

Rozmowa służy przekazaniu pewnych informacji albo tzw small talk. Rozmawianie byle zagaić typu co u ciebie albo jak minął dzień jest wg
OP: @Marbarella: Przykro mi, ale mam normalną dziewczynę która nie ma takich wymagań :) Po prostu dzielę się spostrzeżeniami z tego co widzę w pracy, a zachowuje się tak zdecydowana większość osób płci żeńskiej

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling