Wpis z mikrobloga

@Nhfg45fffgg:

Dzwonię sporadycznie, więcej smsów, ale nie przekraczam generalnie 10 zł miesięcznie, więc t-mobile i ich 20 zł doładowania co miesiąc średnio mnie urządza. Neta praktycznie nie używam przez telefon, w razie czego mogę dokupić paczkę GB.
@PranieMuzgu: to weź se nju mobile - to marka orange

http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte

np. ofertę miesio lub dniówki wszystko komórkowe.
W miesio masz progi
wyślesz milion smsów zapłacisz 9zł max
wyślesz 10 smsów zapłcisz 90gr.
wydzwonisz milion minut na miesiąc na komórki zapłacisz 19zł
bazowa stawka w nju to 9gr sms/mms 19gr minuta. Progi no limit sms/mms 9zł, stacjonarne 10 i komórki 19.

ważność konta po wieki - tylko najlepiej co 6mc ładować
@PranieMuzgu nic nie trzeba czekać. Słuchaj #!$%@? tamtych to dalej w szalasie będziesz siedział. Wszystko z zasięgiem jest okej. Czy to nad morzem czy w górach na kasprowym czy w dolinie 5 stawów bo byłem ostatnio. Wybierasz tylko by wyszukiwalo sieć automatycznie. Sporadycznie możesz nie mieć neta to ręcznie przelaczasz się na innego operatora np z plusa na tmobile i jest spoczko
Jedynie w tmo panuje od lat beton


@Nhfg45fffgg: postawię się w roli adwokata diabła i zapytam - na #!$%@? im tacy klienci, którzy co rok zasilają konto za 5 złotych? Tylko chyba żeby statystyki podbijać, bo finansowo to tylko straty przynoszą.
@desygnat: nie zgodzę się z tym że Virgin ma zasięg Plus Orane i T mobile, mój brat ma Virgin i tam gdzie ja mam zasięg on dawno już nie ma ( ok może ma jedną co jakiś czas znikającą kreskę ) i o korzytsaniu z internetu poza większymi miastami można zapomnieć. Więc albo oszczędność albo zasięg.