Wpis z mikrobloga

#biedronka #parowki #promocje
Mireczki, ktoś chętny na mega promocje? W biedronce ostatnio znalazłem parówki z 10% gratisem. Raczej nie zwracałem uwagi na ten gratis, ale na ilość mięsa (ponoć 93% zawartości mięsa i brak momu). Co mnie zdziwiło, to obiecany gratis w zawartości jaki odkryłem po otwarciu opakowania. Nie powiem, obrzydziło mi to te parówki. Ktoś miał podobną sytuację z parówkami "Na Dzień Dobry" od Henryka Kani? I żeby nie było, nic nie odgryzałem, nic nie ruszałem, tak było od razu po otwarciu opakowania.
kolargolo - #biedronka #parówki #promocje
Mireczki, ktoś chętny na mega promocje? W ...

źródło: comment_adKeAy2aFzpHk1k2c0IUpAYd53TIQF4H.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@kolargolo: Słyszałem już, żeby ludzie narzekali na szkło i zdechłe szczury w jedzeniu. Ale pierwszy raz widzę, żeby ktoś odradzał produkt, bo znalazł parówkę w paczce parówek. To pewnie dla takich jak ty jest ostrzeżenie "uwaga zawiera orzechy" na paczce orzechów.
  • Odpowiedz
@Damian1998: Raczej chodzi o formę. Spójrz na zdjęcie i jak jest urwana ta połówka. Nie narzekałbym gdyby była to mniejsza parówka o wielkości połowy normalnej, to spoko. Ale znając realia przetrzymywania towarów w wielkich sieciach nie wiem co się może stać z taką parówka przetrzymywaną długo w opakowaniu, gdy jest tak urwana. No i po prostu wygląda niesmacznie
  • Odpowiedz
@Damian1998: Te parówki nie są pakowane próżniowo. Znaczy zaden ze mnie spec, ale na opakowaniu jest napisane jedynie, że w atmosferze ochronnej. A dlaczego urwana to dla mnie nie ma znaczenia, wygląda niesmacznie
  • Odpowiedz
@kolargolo: czy to parówki z szynki? W lidlowych 93% mięsa z szynki ( bez MOM) jest napisane równoczesnie na etykiecie, że mają 24 tłuszczu. . 7% tłuszczu + to co z szynki. Dziwne, że by szynka miała aż17% smalcu w sobie.....
  • Odpowiedz