Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie śmieszą te wszystkie mangozjeby które mówią że interesują się Japońską kulturą bo oglądają jakieś bajeczki w których to animowane 14-latki są gwałcone przez gigantyczne ośmiornice? ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie no dobra wiem że nie każde anime pasuje do wcześniej podanego przeze mnie opisu i rozumiem że ktoś może lubić co niektóre tytuły, ale jak Polak mówi że interesuję się kulturą Japońską bo ogląda anime, to trochę tak jakby Japończyk powiedział że interesuję się Polską kulturą ponieważ ogląda świat według kiepskich lub blok ekipe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gownowpis #gorzkiezale #anime #rakcontent
  • 11
  • Odpowiedz
@Ortalionowy_Rycerz: No w jakimś sensie jednak chyba się interesują, może całą kulturą to przesada, ale jakimś małym jej odłamkiem? To tak jakby ktoś powiedział ze lubi sport i ogląda sobie bagbiminton, a ty mu na to, że co jeden sport no jak tak można. I tak wszyscy wiemy, że chciałeś pohejtować skrycie anime teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Nie po prostu chciałem wywołać gównoburze ( ͡ ͜ʖ ͡) a po za tym miałem nadzieję że zejdą się bardziej rakowi fani anime i będzie można się pośmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle że oglądanie anime nie ma nic wspólnego ze zainteresowaniem kulturą Japońską, oni interesują się anime, a nie Japonią.
  • Odpowiedz
Czy tylko mnie śmieszą te wszystkie mangozjeby które mówią że interesują się Japońską kulturą bo oglądają jakieś bajeczki w których to animowane 14-latki są gwałcone przez gigantyczne ośmiornice? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Ortalionowy_Rycerz: Wyczerpałeś temat.
  • Odpowiedz