Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki, jest taka sprawa. Czy ktoś jeździ na trasie Koszalin / Kołobrzeg -> Łódź i mógłby dostarczyć w terminie obojętnym, jednak powiedzmy, że w tym tygodniu, dość dużą pakę? Jest to legowisko po mojej suni, jest jej już zbędne, i wysyłam je do Schroniska dla Psów na Malowniczą 82. Legowisko kosztowało małą fortunę i chociaż chętnie wspomogę Schronisko, może akurat jakiemuś dużemu psiakowi się przyda, to jednak wolałabym nie ładować w to dodatkowej kasy [500+ mnie niestety ominęło]. Paka ma kształt roli, długość ok metra, średnica ok 35-40 cm., waga 12 kg. Z racji wymiarów kurierzy życzą sobie majątku:(

Z racji szczytnego celu liczę na pomoc, może akurat ktoś będzie wracał znad morza i ma wolny bagażnik? Na zachętę dodaję zdjęcie suni, ma na imię Mirka :) lat 8.

#legowisko # schroniskodlapsów #lodz #blablacar #bojowkaowczarkaniemieckiego #smiesznypiesek
NieJedynaNaWykopie - Szanowne Mirki, jest taka sprawa. Czy ktoś jeździ na trasie Kosz...

źródło: comment_3UkmragxDCxynjucLTnQvS27gh8sfvwh.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: Jakby nikt nie jechał to możesz spróbować ogarnąć to za pomocą poczty. Z 2 lata temu wysyłałem komuś pralkę na olx (taka wirnikowa) i też kurierzy chcieli olbrzymie pieniądze za to (18 kg wagi, duże wymiary). Pocztą wyszło dość tanio.
  • Odpowiedz