Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy i Mirabelki, w tym poście wołam wszystkich, którzy zaplusowali/skomentowali TEN WPIS dotyczący wspólnej gry w Wolfenstein'a: Enemy Territory.

***SERWER*
Zdecydowaliśmy się zakupić od
serwerygier.com (dzięki @s0k1). Serwer będzie publiczny (20 slotów), na którym będziemy mogli zagrać kampanię, z tym że jeśli zbierzemy ekipę do pogrania między sobą poprzez tag #wykopet wtedy zakładamy hasło na serwer, wbijamy na TS'a i gramy. WAŻNE! Serwer będzie oparty o ETPRO, nie będzie na nich możliwości grania na innych (dziwnych) modach typu jaymod, NoQuarter, czy silentMOD. Jeśli chcecie pograć na w/w modach musicie zbić się w odrębną ekipkę i kupić serwer - jeśli coś służymy pomocą.

Jeśli chodzi o koszty - w związku z tym, że
serwer (20 slotów) kosztuje 42,00 zł za 3 miesiąceprosiłbym chętnych o wpłatę dowolnej kwoty na konto:
50 1140 2004 0000 3002 6811 2022
Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy to zastanowimy się wspólnie czy kupimy kolejny serwer czy przedłużymy płatność tego, którego zakupiliśmy. W związku z tym, że @s0k1 będzie konfigurował serwer to prawdopodobnie będzie zdatny do grania dziś późniejszym wieczorem bądź jutro (po wszelkie informacje spamujcie go)

IP do serwera:
31.186.82.99:27160

*TEAMSPEAK
@Matus20095 ogarnął nam serwer TeamSpeak:

IP: 46.101.199.208

Serwer jest bez hasła, prosimy o nie robienie problemu i wbijanie bezpośrednio do kanału "Wolfenstein: Enemy Territory", później zrobimy dwa podkanały z hasłem jeśli będziemy pykać "klanóweczki" między sobą.

*CO KIEDY I GDZIE?**
W związku z tym, że serwer będzie publiczny – będzie można na niego wbijać kiedy tylko się chce, jeśli jest pusty i szukacie ekipy do grania to spamujcie tag #wykopet – to samo tyczy się szukania klanóweczek. Jeśli znajdziemy ekipę chętną do systematycznego grania w danym dniu i godzinach to wszystko będzie pojawiać się na tagu #wykopet

Dzięki również @makzy za chęć pomocy.
  • 134
@Colek: Instaluje, dajcie chwilę czasu na spokojnie to ogarnąć, było info że do jutra mam czas, bo jestem tylko człowiekiem, ciągle wychodzą jakieś nowości, teraz mimo że PB już nie jest aktywne, to serwer wykopuje za jego nieaktualną wersję, muszę dojść co jest grane, nie będzie to 3 sekundy (,)