Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy i Mirabelki, w tym poście wołam wszystkich, którzy zaplusowali/skomentowali TEN WPIS dotyczący wspólnej gry w Wolfenstein'a: Enemy Territory.

***SERWER*
Zdecydowaliśmy się zakupić od
serwerygier.com (dzięki @s0k1). Serwer będzie publiczny (20 slotów), na którym będziemy mogli zagrać kampanię, z tym że jeśli zbierzemy ekipę do pogrania między sobą poprzez tag #wykopet wtedy zakładamy hasło na serwer, wbijamy na TS'a i gramy. WAŻNE! Serwer będzie oparty o ETPRO, nie będzie na nich możliwości grania na innych (dziwnych) modach typu jaymod, NoQuarter, czy silentMOD. Jeśli chcecie pograć na w/w modach musicie zbić się w odrębną ekipkę i kupić serwer - jeśli coś służymy pomocą.

Jeśli chodzi o koszty - w związku z tym, że
serwer (20 slotów) kosztuje 42,00 zł za 3 miesiąceprosiłbym chętnych o wpłatę dowolnej kwoty na konto:
50 1140 2004 0000 3002 6811 2022
Jeśli zbierzemy więcej pieniędzy to zastanowimy się wspólnie czy kupimy kolejny serwer czy przedłużymy płatność tego, którego zakupiliśmy. W związku z tym, że @s0k1 będzie konfigurował serwer to prawdopodobnie będzie zdatny do grania dziś późniejszym wieczorem bądź jutro (po wszelkie informacje spamujcie go)

IP do serwera:
31.186.82.99:27160

*TEAMSPEAK
@Matus20095 ogarnął nam serwer TeamSpeak:

IP: 46.101.199.208

Serwer jest bez hasła, prosimy o nie robienie problemu i wbijanie bezpośrednio do kanału "Wolfenstein: Enemy Territory", później zrobimy dwa podkanały z hasłem jeśli będziemy pykać "klanóweczki" między sobą.

*CO KIEDY I GDZIE?**
W związku z tym, że serwer będzie publiczny – będzie można na niego wbijać kiedy tylko się chce, jeśli jest pusty i szukacie ekipy do grania to spamujcie tag #wykopet – to samo tyczy się szukania klanóweczek. Jeśli znajdziemy ekipę chętną do systematycznego grania w danym dniu i godzinach to wszystko będzie pojawiać się na tagu #wykopet

Dzięki również @makzy za chęć pomocy.
  • 134