Wpis z mikrobloga

Mirki, kiedyś ktoś mi powiedział, że w #centrumnaukikopernik są jakieś godziny czy dni, że nie wpuszczają dzieciarni i wtedy można sobie na spokojnie zwiedzić. Oszukano mnie czy prawda to? Jeżeli oszukano, to jak jak polecacie zwiedzić ten przybytek? Jakie są wasze opinie? Można obejść wszystko przy jednej wizycie, czy trzeba wybierać?
Wybieram się na weekend do stolicy i bardzo chciałbym tam zajrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie #!$%@?ć się na minę.

#kiciochpyta #warszawa #nauka #jakzyc
  • 14
  • Odpowiedz
@Kink: Nie oszukano, są wejścia tylko dla dorosłych, ale nic więcej nie wiem bo w końcu jeszcze sam się nie wybrałem. Z tego co kojarzę to chyba jakoś późniejszymi porami są te bez guwniaków
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: No to grubo, chciałem się tam wybrać, ale właśnie te tłumy mnie zniechęcają, to faktycznie jak to tylko 3h to słabo. Chociaż ja wiem, też pewnie zależy jak kto zwiedza, ja nie mam potrzeby robienia miliona zdjęć wiec jak mówili, że Wrocławskie zoo jest na cały dzień tak mi 3-4h starczyły.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Myślałem, że jak trochę czasu minie to ludzie odpuszczą i będzie można na spokojnie pójść i to pozwiedzać, ale nic bardziej mylnego. Ale ja mówię o Wrocławskim zoo, nie Warszawskim, chociaż jakoś wolę nasze bo to całe afrykarium dupy nie urywa, może dla dzieciaków fajne wrażenia.
  • Odpowiedz
@beer_man: Mireczku tylko nie popełnij mojego błędu - kup sobie bilet on-line do CNK i wejdziesz o wybranej porze bez kolejki. Ja spóźniłem się z zakupem biletu i niestety nie weszliśmy:( Jakbyś awaryjnie nie wszedł to polecam pójść na stadion na trasę ekskluzywną, dobra rzecz na 90 minut za grosze=]
  • Odpowiedz