Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki - wystawiam na sprzedaż trochę sprzętu do #simracing. Na pierwszy ogień leci kierownica Thrustmaster T500RS. Stan idealny, bez rys, otarć, luzòw. W zestawie pedały, kable, oryginalny brake mode, mocowanie.

http://olx.pl/oferta/thrustmaster-t500rs-nie-t300rs-g27-g25-csr-CID99-IDhj6Hw.html

Cena dla mirkòw 1329zł. Jest możliwość dokupienia stojaka wheel stand pro z uchwytem na skrzynie biegów za dodatkowe 200zł.

Odbiór w Warszawie lub wysyłka kurierem po przedpłacie.

#sprzedam #acleague #assettocorsa #pcmasterrace
kamienwbucie - Cześć Mirki - wystawiam na sprzedaż trochę sprzętu do #simracing. Na p...

źródło: comment_VzBTV6Q4wtj7r0HHaajaRX8VjihiNSWC.jpg

Pobierz
  • 21
@kamien_w_bucie: Różnie może być, tyle negatywnych opinii krąży też w necie na temat T300 że takie awaryjne, ale pewnie zależy od modelu jaki się trafi, bo nie wyobrażam sobie lepszej kiery w tym momencie (chociaż fakt, nie miałem nigdy w rękach Fanateca). Ostatnio udało mi się nabyć Club Sport Pedals V3 i jakość jest po prostu zajebista, jak w prawdziwym aucie, więc jeśli podobnie jest z tą nową bazą to być
@lawicko: Oczywiście, że nie jest to segment premium. Premium to baza ClubSportWheel V2 która kosztuje więcej niż baza+obręcz+pedały nowe od Fanateca ;P Ale miałem okazję jeździć na CSWV2+CSPV3 i jest kosmos w porównaniu do mojego T500+CSPV3 ;)