Wpis z mikrobloga

#emigracja #telewizja

Różowy mi suszy głowę, że chce polską telewizję. Siedzimy w niemczech i wszystkie vod, playery i inne badziewia nie działają. Próbowałem Szukać streamów ale to albo działa słabo albo chwilę albo w ogóle. Zainstalowałem Hola Free VPN ale to tez nie pomaga. Raz na kilka uda się cos odpalić na vod.tvp.pl. Próbowałem też przez stronki typu proxyfree etc. bez skutku.
Telewizjada dead... weeb.tv nie wszystko jest.

Nie mam telewizorka, więc zostaje tylko komp.

Macie jakieś sprawdzone i w pełni działające sposoby?
  • 9
@m1a87z: opera developer nie zadziała, bo na polskie ip nie zmienisz, a w zwykłej VPN jest z tego co wiem płatny.
Albo płatny VPN(niekoniecznie z opery), albo tuner + satelita w innym wypadku czeka cię #!$%@? - jak nie na jakość to na mulenie/ścinki
@BAGUVIX: Z operą działa mi tylko vod.tvp.pl ale tylko niektóre starsze seriale np. Ranczo. Rozważę jeszcze ten płatny VPN. Może się uda.

Satelita + tuner? Możesz mi to jakoś opisać, wyjaśnić, pokierować gdzie szukać informacji na ten temat?
@m1a87z: kupujesz tuner tv-sat do komputera, a w Polsce podpisujesz normalnie umowę z jakimś NC+ albo Polsatem, później ustawiasz satelitkę, łączysz i działa. Wiem, że w UK tak robią to w Niemczech tym bardziej powinno być ok - przynajmniej pod względem sygnału.