Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski czy uważacie, że niektóre przyjaciółki, które nie mają chłopaka, mogą zakochać się w swoim przyjacielu? Jeśli tak, to czy to jest bardzo rzadkie zjawisko czy dosyć częste? Mam na myśli dziewczynę, która mnóstwo czasu spędza z przyjacielem, nie ma kolegów, ma koleżanki, ale z koleżankami rzadko wychodzi, chłopaka nie ma i przez całą przyjaźń nie miała żadnego

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: "Nie ma i przez przyjaźń nie ma żadnego" - brzmi jakby ona już dawno była dalej w tym związku niż pytający. W takiej sytuacji jest możliwe, aczkolwiek mniej satysfakcjonujące, więc jeśli ona z tych szalonych, nieprzewidywalnych i którą trzeba znosić gdy jest sobą, to najdalej po roku-dwóch puści się po wsi jak suka z rują. Niemniej - każdy udany związek zaczyna się od przyjaźni. Etap poznawania macie mniej więcej za
@AnonimoweMirkoWyznania: i tak i nie. Liczy się jedno: czy przyjaciel jest atrakcyjny seksualnie, albo np. finansowo. Ja osobiście bym nie chciała, żeby ktoś zaczął zwracać na mnie uwagę tylko dlatego, że mam więcej hajsu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiście nie mam przyjaciół płci męskiej i pewnie nigdy nie będę miała, bo raczej prędzej czy później kończy się to tak jak na załączonym obrazku. Ty do niej