Wpis z mikrobloga

@Mysterii: Wierzbowa spokojna ulica, często się na niej pojawiam jak idę na wydział, dobre miejsce do mieszkania, blisko kampusu, zieleni i do centrum. Prędzej niż na miasto przygotuj się na gadanie jak tu jest beznadziejnie, depresyjnie i okropnie. Tacy ludzie potrafią obrzydzić nawet najlepsze dni. Dlatego polecam rozwiązanie @npsr, spotkaj się z nami mirkami którzy pokażą ci i dobre i złe strony miasta, a nie tylko wszystko co
  • Odpowiedz
@Mysterii: smutłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) W każdym mieście są nieciekawe okolice, po Wrocławiu nie chodziłabyś po trójkącie bermudzkim, w Warszawie po starej pradze a w Łodzi nie chodzi się po starych bałutach. Nie bój się, w tym mieście, żeby dostać #!$%@? trzeba się mocno postarać (albo byc samobójcą i krzyczeć #!$%@?ć łks na polesiu xd). Jeżeli chodzi o bliskie parki to helenów jest bardzo przyjemny
  • Odpowiedz
@biurwa: kamienica przy jednostce wojskowej, niefajne towarzystwo, które próbowało mnie zaczepić. Ogólnie odcinek od Włókniarzy do Zielonej nie jest przyjemny. Pewnie, że nie można generalizować, ale tak jak napisałem: wszędzie znajdzie się patologia, a ja nie skreślam całej ulicy po jednym przypadku. Po budynkach i przebywaniu w nich, można się domyśleć kto tam mieszka.
  • Odpowiedz
@Mysterii: Jest bezpieczne, a jak jesteś kobietą a nie stulejarzem podszywającym się pod kobietę to #!$%@? nie dostaniesz na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wierzbowa spoko okolica, w zależności od tego w której jej części będziesz mieszkać co masz blisko albo do tramwajów na Pomorskiej albo na Narutowicza (i tam też są autobusy).
  • Odpowiedz
@FELIX90:

Nie ma lasów, nie ma jezior. Dla kogoś z warmińsko-mazurskiego to jest szok.

Jak siedzisz w piwnicy to co tu się dziwić. Pojechałeś sobie kiedyś na Arturówek? Wiesz że Las Łagiewnicki to największy las w Europie w granicach miasta? Łódź ma mnóstwo parków. Jeśli chce sie znaleźć zielone miejsca to się znajdzie, a tam jest już prześlicznie.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: powielasz jakiś frazes. W lesie byłem nawet w sobotę. Podaj mi zródło tych informacji.
Mowić o pięknie i zieleni Łodzi, może tylko osoba, która w życiu nigdzie nie była i nic nie widziała
  • Odpowiedz