Wpis z mikrobloga

@vviktor_88: W tych kamienicach niezła patologia mieszka. Z Wisłą jak tam byłem jeszcze za czasów zgody to zaraz przy wyjściu z PKP na balkonie napinały się jakieś małolaty które się cieszyły jak im Wiślacy śpiewali "od #!$%@?ów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vviktor_88: @agent89: Nie pochwalam takiego zachowania, ale jak byk widać, ze rzucają jedynie tym czym leci z kamienicy. Jak by ktoś nagle zaczął rzucać czym we mnie z okna i nie trafił to pewnie tez bym wziął to i rzucił mu to znowu do środka xD
  • Odpowiedz
@enzojabol: A policja nie lepsza. Przecież wszyscy normalnie idą, nie widać żeby ktoś do prewencji podskakiwał czy coś a ci jeb z armatki... Patola do kwadratu. Jeszcze jak ich tak na początku po prostu trochę zmoczyli to można oko przymknąć ale ten strzał po plecach to z jakiego powodu?
  • Odpowiedz
@vviktor_88: ja #!$%@? polska policja jednak #!$%@? strasznie. Zamiast reagować w trakcie, to bezsensownie leja wodę już po wszystkim. Albo tak jak ostatnio w Gdyni nas prowadzili - Deszcz #!$%@?, tempo wycieczki to 3km/h, w dupie to mieli, że wszyscy mokna, a próba przyspieszenia skończyła się szarpaniną
  • Odpowiedz
  • 0
@kris007 Bo w działaniach Policji nie chodzi o to by przy pierwszym rzuceniu butelki ruszyć z pałami. Wtedy wszyscy by jęczeli, ze Policja sprowokowała biednych kibiców i z bardzo dużym prawdopodobieństwem doszło by wtedy do zadymy, a nie o to w zabezpieczeniu takiego przemarszu chodzi.
  • Odpowiedz