Wpis z mikrobloga

3785525 - 1900 = 3783625

Niedawno znalazłam czterolistną koniczynkę , pomyślałam życzenie i wczoraj się spełniło. I tak jak te 4 listki, tak wczorajszy dzień zasponsorowała liczba 4 - chociaż w sumie powinna być to trójka :P A czemu? Bo wczoraj zaliczyłam swój pierwszy triathlon... Tatraman ukończony pod znakiem czwórki - z 4 powodów: 1) mój pierwszy triathlon, 2) mój pierwszy górski triathlon, 3) mój pierwszy half ironman, 4) mój pierwszy wygrany triathlon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1,9 km pływania w Zalewie Czorsztyńskim, 90 km roweru dookoła Tatr z Niedzica Zamek do Podbanské (+1500m/-1000m), 21 km biegu na Kasprowy Wierch (+1150m/-120m) - w 7h 34min 46sek. Na 65 zawodników, którzy ukończyli - open 28, K open 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka zabawa! :D I taaaaaka przygoda ( ͡ ͜ʖ ͡)

#plywajzwykopem #triathlon #fotografia
Liriela - 3785525 - 1900 = 3783625

Niedawno znalazłam czterolistną koniczynkę , po...

źródło: comment_bxTCVJNXBZSkZm4twKedo4y4Wl3Agdes.jpg

Pobierz
  • 10
@Wayne_Schlegel @Liriela: Z mojego punktu widzenia (tak lirycznie) to chodzi o stawianie sobie ambitnych celów i osiąganie ich. Zwycięstwo myśli nad materią ciała.
Te uczucie gdy każdy haust powietrza po zwycięstwie nad sobą jest naelektryzowany energią, moment gdy milion małych kroków, suma wyrzeczeń daje namacalny efekt, chwila która udowadnia, że świadomość, siła woli kreuje rzeczywistość :) Wiem ile pracy taki wyczyn kosztuje. Mam znajomego, który ukończył IRONMAN triathlon, NADLUDZIE, pozdrawiam
@Szoszon86: @Wayne_Schlegel: Dokładnie tak. Jedni jako hobby traktują zbieranie znaczków, czy składanie modeli samolotów - też można spytać: po co? Kurzy się.. Ale jeśli im to frajdę sprawia to to jest najważniejsze. Mi to sprawia olbrzymią frajdę, daje tony satysfakcji i pozwala stawiać sobie wyzwania, by móc nad sobą pracować i krok po kroku zbliżać się do realizacji różnych marzeń. Gdy włożę w trening mnóstwo pracy i potem widzę, że