Wpis z mikrobloga

Gojira - jednak zespół pasuje mi bardziej do klubów niż na stadion, ale była moc. Nie wiem jakby wyglądał ich występ gdyby wiedzieli od początku że będą ;)
LB - Można się było wyskakać, zrobili robotę, chociaż strasznie słabo było słychać wokal
Rammstein - było #!$%@?ęcie, miało być show i było, wiadomo że jak ktoś był pierwszy raz/ani razu nie oglądał koncertów, to po rozgadanym LB, który zamiast #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°), to gadał, można było odczuć brak kontaktu z publiką. Jednak w 15-20s przerwy między utworami chłopaki muszą ogarnąć lasery i fajerwerki do kolejnego utworu. Nie zawiodłem się. Minus, przynajmniej na prawym telebimie - było opóźnienie obrazu do dźwięku, co na początku strasznie #!$%@?ło

Stadion - wiedziałem że będą kolejki ale wielka murzyńska knaga komuś kto nie wpadł na pomysł, że pewnie w upał ludzie piją więcej i poza piwem zabrakło czegokolwiek mokrego... jedyny ratunek w markowej wodzie - Stadionówka ze źródeł w kiblach.

Standardowo również beka z kamerzystów, jeszcze niedaleko mnie na R+ stała ekipa która się i #!$%@?ła i odpalili sobie zielone. Jeden gościu stał jak ameba, drugi się gibał lewo prawo non stop, a trzeci co chwila robił obrót o 360 ze smartfonem i filmował stadion (z reguły czerń...).

#capitalofrock #rammstein
  • 6
  • Odpowiedz
@spo_: z piwem też było fatalnie. Ogółem organizacja miejscami wyglądała tak, jakby się spodziewali, że przyjdzie 5 tysięcy osób i byli zaskoczeni faktem, że jednak jest ich trochę więcej. Telebimy na LB były chyba w 50-60 FPS, na 4+ już zauważalnie inaczej
  • Odpowiedz
@spo_: Byl będę sklepik tylko z napojami tuz przy wejściu na stadion. No i w środku sprzedawali z hot dogami, widziałam tez ze obsluga rzucala ludziom wode na plyte
  • Odpowiedz
@tunia86: Ja tylko piszę z perspektywy swojej części (płyta B) - w żadnym punkcie z hotdogami i zapieksami, a minąłem ich jakoś z 8 nie było nic do picia bez % po LB (stały już tylko puste lodówki). Jak było coś dalej to spoko, ale robić wycieczkę żeby potem stać w kolejce kolejne kilkanaście minut to trochę przesada. Bilety były wyprzedane wiec chyba organizatorzy wiedzieli ile osób będzie...
  • Odpowiedz
@spo_: Z tym sie zgadzam, zdecydowanie dali dupy jesli chodzi o punkty obslugowe, można bylo w kolejkach sie zesrac dosłownie:p a tez nie rozumiem ludzi co stali po koszulki za 80 zeta w takich długich ogonkach...
  • Odpowiedz