Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w #licbaza takiego chłopaka, który ciągle wygląda na przyćpanego, nieobecnego. Ciągle na przerwach siedzi na telefonie, a na lekcjach podpiera ręką głowę i rysuje w zeszycie jakieś dziwne postacie. Nie żeby był głupi, bo ma najwyższą średnią w klasie, ale on nawet w oczy nie spojrzy i cię zignoruje... co z nim jest nie tak? Nie jest to jakiś pryszczaty, gruby nerd czy coś. Dałabym mu tak szczerze 10/10. Cały rok próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, a on ma mnie gdzieś. Może to gej? Albo jest nieśmiały? Mirki dajcie rady, bo chyba się zakochałam i mam smuta, a on nawet nie ma fb i nic. Co zrobić w takiej sytuacji? Pierwszy raz jakiś chłopak mnie zlewa i nie wiem co robić :p Co z nim jest nie tak? xD Nawet gdy idzie to nie patrzy przed siebie tylko z głową wbitą w ziemię. Jakiś asparger czy coś? Kolegów i przyjaciół też nie ma, bo po szkole zawsze idzie do kawiarni na herbatę czy kawę i od razu do domu. Może mam być bardziej nachalna i spróbować go jakoś rozruszać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: bardziej inteligentni ludzie nie mogą pogodzić się z tym że ludzie to #!$%@?, np zamiast też wykorzystywać ludzi to po prostu #!$%@?ą się że świat okrutny i nie chca brać udziału w rozmowie z innymi. nie wiesz co robić, pokaż mu że Ty taka nie jesteś, że go nie wykorzystasz, że go nie zranisz. Jest też opcja że po jakimś czasie przejdzie mu ale po co czekać.
Może mam być bardziej nachalna i spróbować go jakoś rozruszać?


@teluch: @AnonimoweMirkoWyznania: Czasami wyobrazam sobie jakby bylo gdybym ze swoja swiadomoscia przeniosl sie do przedszkola i dorastal od nowa z dziecmi - gimnazjalistami - licealistami itd.
W sumie po paru latach tak jak opisano sobie wyobrazam moje podejście.