Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w #licbaza takiego chłopaka, który ciągle wygląda na przyćpanego, nieobecnego. Ciągle na przerwach siedzi na telefonie, a na lekcjach podpiera ręką głowę i rysuje w zeszycie jakieś dziwne postacie. Nie żeby był głupi, bo ma najwyższą średnią w klasie, ale on nawet w oczy nie spojrzy i cię zignoruje... co z nim jest nie tak? Nie jest to jakiś pryszczaty, gruby nerd czy coś. Dałabym mu tak szczerze 10/10. Cały rok próbuje zwrócić na siebie jego uwagę, a on ma mnie gdzieś. Może to gej? Albo jest nieśmiały? Mirki dajcie rady, bo chyba się zakochałam i mam smuta, a on nawet nie ma fb i nic. Co zrobić w takiej sytuacji? Pierwszy raz jakiś chłopak mnie zlewa i nie wiem co robić :p Co z nim jest nie tak? xD Nawet gdy idzie to nie patrzy przed siebie tylko z głową wbitą w ziemię. Jakiś asparger czy coś? Kolegów i przyjaciół też nie ma, bo po szkole zawsze idzie do kawiarni na herbatę czy kawę i od razu do domu. Może mam być bardziej nachalna i spróbować go jakoś rozruszać?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 60
Najpierw masa potem rzeźba: IMO jesteś dla niego zdecydowanie za głupia. Mam szczerą nadzieję że będzie miał głęboko w dupie Twoje zapędy do "rozruszania go". Skoro nie akceptujesz go takim jakim jest i jeszcze przed rozpoczęciem związku już masz ochotę go zmieniać, to nie jesteś gotowa na ŻADEN związek. Nie tylko z tym konkretnym chłopakiem. Hoduj kozy, importuj klapki Kubota i dojrzej emocjonalnie. Nie pozdrawiam.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling