Wpis z mikrobloga

mam niezwykle istotne pytanie, kochane #rozowepaski. dlaczego wybierając się na wesela, studniówki i inne tego typu imprezy zorganizowane tworzycie na głowie takie cuda wianki, że to aż przykro skomentować? :( źle jest postawić na piękną naturalność? czasem nawet zwykłe proste włosy to najlepsze, co można zrobić i nie trzeba odjebywać fryzurowych inb typu przesadne loczki albo inne smoki wawelskie.
#kiciochpyta
  • 38
  • Odpowiedz
@Komityw: odpowiem jak to zwykle bywa - za siebie. Nie mam rodziny, nie mam znajomych, nikt mnie nie zaprasza na tego typu imprezy. Myślę, że gdyby już natrafiła się tego typu okazja - poszłabym tam ubrana w normalnych ciuchach, z normalnym łbem, z normalną sobą. Wątpię żebym pomogła w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Komityw: Ja na przykład wolę lekko podkręcone włosy w domu niż te wszystkie cuda-koki od fryzjera (z których często nie byłam zadowolona :D), ale wiadomo, dziewczyny robią to, żeby się podobać ;)
  • Odpowiedz
@Komityw: przesadne loczki są przesadne i niektóre laski wyglądają jak ciocia Grażyna w trwałej na weselu 20 lat temu, ale wybierając się na wesele lub inną tego typu zabawę, wolę mieć związane włosy, upięte np właśnie w prosty kok. bo tak jest wygodniej. nie wpadają Ci kłaki do zupy, tańcząc nie dusisz się własnymi włosami i nie biczujesz osób obok. Mam długie do pasa i nie wyobrażam sobie iść na taką
  • Odpowiedz
@Komityw: włosy na takie imprezy się upina żeby nie chodzić ich poprawiać co 15 minut, dobrze zrobiony kok trzyma się całą noc bez poprawek. proste, rozpuszczone włosy zwykle już po jednym tańcu zbijają się w paskudne strąki i nie wygląda to dobrze.

a to, że młode laski czeszą się na Grażynę z księgowości to osobna sprawa, po prostu mają #!$%@? gust.

ogólnie temat wałkowany milion razy.
  • Odpowiedz
@Komityw: spóźniłes się, temat oklepany, od jakiegoś czasu nagle żadna laska na wykopie nie ma z tym nic wspólnego, standard - każda jest z tych 'normalnych' ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nicari:

prosty kok

to jest chyba ta fryzura, którą prezentują szalone studentki rano w komunikacji miejskiej, gdy nie chciało im sie umyć włosów... xD
Ktoś tu twierdził, że te fryzury są żeby się podobać. Heh, no chyba innym różowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
  • 4
@Nanananas chyba wiem co masz na myśli. Chodzi Ci o taki kok jakby pierun w rabarbar strzelił, zwane przez dzierlatki jako "artystyczny nieład"? Fryzura idealna do sprzątania w domu choć niekoniecznie do wyjścia, zwłaszcza na wesele :> imho.

@KsiegaRekordowSzutki potem odrosną i znowu będzie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz