Wpis z mikrobloga

@Perlo: A myślałeś, żeby wspomnieć o ojcu o tragicznej ortografii syna? ( chociaż w sumie to nie twoja sprawa, lecz nawet jak gówniak ma 13 czy 14 lat i nie potrafi porządnie pisać to mnie to irytuje i drażni). Props i plus dla Ciebie leci za normalne i rzeczowe wyjaśnienie sprawy z ojcem, jakoś odnoszę wrażenie że obecnie dzieciaki są zbyt rozpieszczone lub po prostu myślą, że w internecie jak kogoś
@Perlo mowisz o kolesiu gowniak, a twoja merytoryka oraz skladnia i pewnosc siebie co do pozwow cywilnych pokazuje ze sam za duzo nie masz lat wiec przestaj #!$%@?. Moze akcja z ojcem spoko, ale widac ze byznesmen z siebie w #!$%@? i cipke wiesz o zyciu.
@Perlo wszedlem na twoje wypowiedzi z innych wpisow, rzucasz gownem na lewo i prawo, uwoerz mi ze muchy w kiblu bym z toba nie ubil, a ty chcesz zebym o swoich osiagnieciach pisal. Nie chce mi sie i bym cie zawstydzil. Dla mnie piszesz jak PAŹ.
@Karoleer: W tym wypadku pewnie sad rodzinny, albo odpowiedzialnosc rodzica. Szczerze mowiac nie zastanawialem sie nad tym jak, nigdy akurat tak mlodej osoby pozywac nie musialem, ale bezkarny taki czlowiek nie jest. Inna sprawa ze liczylem na rozwiazanie sprawy w taki sposob w jaki sie to potoczylo. Ale jestem zawzietym #!$%@?, chocbym mial wydac na porade prawnika itd to jakby mi sie zaczal smiac w twarz to bym zglosil sprawe na
@Perlo jedyna opcja to wlasciwie ustawa o post. W sprawach nieletnich, skończyłoby sie na 99% swoistym umorzeniem jeżeli w ogole sprawa doszlaby do sadu. Odp karna i wykroczeniowa jest co do zasady od 17 lat, wyjatki odnosza sie do szczegolnych przestepstw określonych w art 10 kk. W opisanym przypadku jest bardzo, BARDZO mala szansa ze cokolwiek by ruszylo - raz ze wiek, dwa ze znikoma spoleczna szkodliwosc. A swoiste umorzenie o ktorym
@Karoleer: Byc moze, studentem prawa nie jestem i w zasadzie jak mam takie problemy to chodze do specjalistow. A co do tego co napisales, czasami juz samo pogrozenie palcem przez sedziego moze chlopaka oduczyc takich zachowan, zwlaszcza jak to normalny dzieciak, tylko mu troche odbilo. Ja wyznaje zasade, ze jak jest skrucha taka prawdziwa, plus to normalny mlody czlowiek ktory zrobil glupstwo a rodzic wydaje sie ogarniety, to na tym mozna