Wpis z mikrobloga

@Perlo: W ogóle nie kumam jak to tam wyglądało. Dzieciak wystawił coś na allegro, Ty to kupiłeś i okazało się, że chciał wydymać bo wygląd się nie zgadzał? Powiedz wincyj
  • Odpowiedz
@Perlo: A myślałeś, żeby wspomnieć o ojcu o tragicznej ortografii syna? ( chociaż w sumie to nie twoja sprawa, lecz nawet jak gówniak ma 13 czy 14 lat i nie potrafi porządnie pisać to mnie to irytuje i drażni). Props i plus dla Ciebie leci za normalne i rzeczowe wyjaśnienie sprawy z ojcem, jakoś odnoszę wrażenie że obecnie dzieciaki są zbyt rozpieszczone lub po prostu myślą, że w internecie jak kogoś
  • Odpowiedz
@Perlo mowisz o kolesiu gowniak, a twoja merytoryka oraz skladnia i pewnosc siebie co do pozwow cywilnych pokazuje ze sam za duzo nie masz lat wiec przestaj #!$%@?. Moze akcja z ojcem spoko, ale widac ze byznesmen z siebie w #!$%@? i cipke wiesz o zyciu.
  • Odpowiedz
@acowarddiesathousandtimes: stad go tylko postraszylem
@Ktoszczak: mam 27lat, racja na necie pisze dosc chaotycznie, gramatyka kuleje. O pozwach moze jakos tez wybitnie wiele nie wiem, ale zdarzylo mi sie juz skladac. Biznesmen to masz racje sredni, ale zarobic na zycie potrafie. Zes sie #!$%@? xD To teraz Ty sie chwal osiagnieciami biznesowymi :)
  • Odpowiedz
@Perlo wszedlem na twoje wypowiedzi z innych wpisow, rzucasz gownem na lewo i prawo, uwoerz mi ze muchy w kiblu bym z toba nie ubil, a ty chcesz zebym o swoich osiagnieciach pisal. Nie chce mi sie i bym cie zawstydzil. Dla mnie piszesz jak PAŹ.
  • Odpowiedz
Moze akcja z ojcem spoko, ale widac ze byznesmen z siebie w #!$%@? i cipke wiesz o zyciu.


@Ktoszczak: czepiać się czyichś wypowiedzi, kiedy samemu używa się takiego języka...
  • Odpowiedz
@Ktoszczak: Oho arystokrata sie nam znalazl. Tylko piekna polszczyzna xD Co tam ze sam we wpisie bluzgasz i uzywasz kloszardowego slownictwa xD A #!$%@? panie hipokryto na czarna i nie truj mi dupy
  • Odpowiedz