Wpis z mikrobloga

Kurde bele Mirki, ale dzis lekki przypau.

Wczoraj, kulturalnie machnalem sobie 5 piwek w przeciagu 8h, wiec generalnie nic. Rano sie obudzilem z takim jebutnym migrenowym bolem glowy, ze od razu chewtowanko, ostatni raz takie bole mialem za dzieciaka. No i tak zdychalem od 6 rano, az narzeczona #!$%@? poszla do LPK po jakies tabsy na recepte. Oczywiscie po 15 min wyladowaly w kiblu, no to rozowy za rada lekarki zadzwonila na SOR po pogotowie :/

Myslalem, ze sie spale w sobie jak przyjada do takiego #!$%@?. Wpadaja ratownicy, ja taki z dupy leze na wyrze i szok, ratownicy jak z jakiegos serialu, mlodzi, moze do 35 lat tak na oko, posmieszkowali, zbadali czy wszystko ze mna wporzo, po czym wbili mi igle w dupe z ketanolem na poprawe. Naprawde mili ludzie i wyrozumiali.
Na koniec zyczyli udanej zabawy.


#pogotowie #sor #ratownikmedyczny #truestory #oswiadczeniezdupy
  • 8
@zolwik89 To nie byl kac, niestety mam problemy z zatokami, a za bajtla silne bole migrenowo podobne, bo zadne badania nie wykazaly przyczyn. Z wiekiem ustaly, choc sporadycznie sie zdaza, byc moze jakis stresik mnie dopadl.

Ale pierwsze co pomyslalem, to "qwa super, pomysla, ze #!$%@?" :d
@zolwik89: No, ale to spotkanie z kibelkiem zafundowal mi bol glowy. Jak mam silny bol to tak niestety moj organizm reaguje, alko dzis nie mialo za duzo wplywu :p

Choc rada sie przyda na przyszlosc xD