Wpis z mikrobloga

Mirki od tagu #rower pomocy! Wczoraj musiałem zostawić rower w zakładzie pracy i dzisiaj mi go dowiezli dostawczakiem. Oparty ramą o burtę #!$%@?... Rama jest z amelinium, co mogę z tym zrobić? Zabezpieczyć to czymś? Jest sens malować? Nie ukrywam, że wydanie 4k na rower było dla mnie mega wielkim wydatkiem i szanuję go bardzo, myje, smaruje a tu #!$%@? takie coś... Weźcie mnie pocieszcie czy coś.. Wczoraj jeszcze dostałem mandat od psiarskich.. Teraz to.. No #!$%@?... #gorzkiezale #dziendobry ##!$%@?
N.....s - Mirki od tagu #rower pomocy! Wczoraj musiałem zostawić rower w zakładzie pr...

źródło: comment_GHiIEbp89rkQBaAPAzlyaQLONez3ica1.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Nomadus: jak chcesz zrobić sam to trzeba przeszlifować te miejsca papierem P360 na przykład, potem podkład epoksydowy, miejscowo, pędzelkiem, a na koniec również pędzelkiem nawierzchnię pod kolor.
  • Odpowiedz
@ObiKenobi: Na pewno bez różnicy, czy rower ma stalową, czy aluminiową ramę. Tako samo, czy może zaufać hamulcom, czy przypadkiem się nie rozpadną przy gwałtownym hamowaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nomadus: weź farbe matowa czarna, kawałek ścierki i zwiń ja w gabke Twarda, namocz w farbie lekko i przyciskaj w miejscach gdzie jest obdarte ale lekko przyciskaj i tak kilka razy powinni być ok
  • Odpowiedz