Wpis z mikrobloga

Mirki od tagu #rower pomocy! Wczoraj musiałem zostawić rower w zakładzie pracy i dzisiaj mi go dowiezli dostawczakiem. Oparty ramą o burtę #!$%@?... Rama jest z amelinium, co mogę z tym zrobić? Zabezpieczyć to czymś? Jest sens malować? Nie ukrywam, że wydanie 4k na rower było dla mnie mega wielkim wydatkiem i szanuję go bardzo, myje, smaruje a tu #!$%@? takie coś... Weźcie mnie pocieszcie czy coś.. Wczoraj jeszcze dostałem mandat od psiarskich.. Teraz to.. No #!$%@?... #gorzkiezale #dziendobry ##!$%@?
N.....s - Mirki od tagu #rower pomocy! Wczoraj musiałem zostawić rower w zakładzie pr...

źródło: comment_GHiIEbp89rkQBaAPAzlyaQLONez3ica1.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Nomadus: to raczej nie powinno pęknąć.Spawy w tych miejscach są bardzo mocne. Możesz to jedynie pomalować lub jakimś wypełniaczem potraktować. I masz też nauczkę że nikt inny, a tym bardziej janusze z pracy nie powinni dotykać twojego roweru. Zwłaszcza że nie jest on tani.
  • Odpowiedz
Wczoraj musiałem zostawić rower w zakładzie pracy i dzisiaj mi go dowiezli dostawczakiem.


@Nomadus: to albo masz rower za 4k albo go zostawiasz w pracy na pastwę losu i dostawy.

Z racji tego że to amelinium to nic specjalnego się nie będzie dziać ale możesz podmalować żeby się w oczy nie rzucało.

Wczoraj jeszcze dostałem mandat od psiarskich..


Zwiększ kadencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@HighContentWolfdog stary, moja dirtowka, która nie raz z hopy leciała miliony metrów i zrobiła setki whipow, backflipow i innych nie ma żadnej rysy na ramię. Ma 5 lat i wygląda jak perła. Ja po prostu dbam o swoje rzeczy, na które #!$%@? działając pompy ważące 100kg.
  • Odpowiedz
  • 1
@FoxKamui wolałem nie jechać po piwie bo zawody wędkarskie mieliśmy zakładowe i grilla. Odstawilem do garażu i poprosiłem żeby rano mi przywieźli ale ostrożnie... A tu niespodzianka... :(
  • Odpowiedz
  • 2
@FoxKamui nje mów mi o spacerach jak dziennie robię średnio 60-80km. Ty masz chyba coś koło 19 lat, co? Taki głupio mądry się wydajesz jak ludzie w tym wieku właśnie. Nie dało się to nie zrobiłem i koniec tematu. Nie wiem na jaką cholere wchodzisz w dyskusję jak masz do zaoferowania nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@FoxKamui nie płacze, tylko opisałem historyjkę i zapytałem co mogę z tym zrobić. Ale to powinieneś wiedzieć bo chyba umiesz czytać ze zrozumieniem. Jeśli to dla Ciebie spiecie dupy to jak ktoś na ciebie krzyknie w pracy to chyba terror już, nie? Nie widzę nigdzie ciskania jadem do wszystkich.. Widze, że jesteś bardzo czuły na słowa i nie rozpoznajesz jadu Mirku.
  • Odpowiedz
@Nomadus rower to nie lodówka, nie stoi w kuchni tylko jeździsz nim po drogach. A
to jest rower MTB - jeżeli będziesz nim jeździł tak, jak przewidział producent, to jeszcze nie jeden odprysk lakieru przed nim. Każdy kolejny będzie mniej boleć.
  • Odpowiedz