Wpis z mikrobloga

#mrrobot #seriale
Nie zwróciłem uwagi na napis tej budy z automatami gier w pierwszym sezonie.
Mirky mam pytanie - był ten napis F S_CIETY w pierwszym sezonie czy pojawił się dopiero w drugim? xD
Btw. Świetny serial, nieźle poryty
źródło: comment_tjTuxY4WIkcpdEWvxEJWYXshHVYlwFCA.jpg

Czy napis F "S_CIETY" był w pierwszym sezonie?

  • Tak 64.5% (178)
  • Nie 6.9% (19)
  • Sprawdzam/Inna odpowiedź (w komentarzu) 28.6% (79)

Oddanych głosów: 276

  • 21
@69inch Zgadzam się w pełni. Najbardziej mnie wkurzają te dłużyzny i wylewająca się z ekranu propaganda,np. koleś prowadzący sklep muzułmanin ma problem, bo przez rasizm przestali go odwiedzać klienci. I #!$%@?ą o tym przez 3 odcinki po 5 min w każdym (jakoś nie jęczą jak to inne sklepy padają, tylko on jest biedny). #!$%@? mać!
@Blackman: Ja to chyba za prostacki jestem, bo myślałem, że serial będzie o hakerach i robieniu jakiś super akcji, nie wiem, przejmowaniu jakiś danych, a dostałem przygody ćpuna ze schizofrenią, który mówi tak wolno, że mi się odechciewa to oglądać, przez to jego #!$%@?. Serial byłby dobry, gdyby nie główny bohater, który 80% czasu nie wie co się dzieje. Choć s02e07 dobry. Oby coś się stało w końcu fajnego.
@Palcem: Nie no, mnie ogólnie też mi się podoba, tylko główny bohater ze swoim wytrzeszczem oczu mi go psuje, bo bywa nudny i mi tempo akcji psuje. No ale miejmy nadzieję, że w końcu wyjdzie z tego swojego #!$%@?.
@domenacom: no racja, ale hapsnę też pewnie jakieś słówko [eng] przy okazji
ale co tego przykładu serialu #mrrobot , to nie ma to znaczenia bo sceny są dość "powolne" mało dynamiczne, więc zdążę przeczytać i pooglądać
@echelon_ No rzeczywiście w #!$%@? fabuły zdradziłem. To powtórzę jeszcze raz. Jedna z osób w filmie spotka kilka razy muslima w sklepie i będzie się nad nim rozczulać.
Przyznaj, fabuła #!$%@?.
@echelon_ Chciałem Cię zablokować żeby nie prowadzić jałowych dyskusji, ale zobaczyłem że właściwie moglibyśmy być kumplami bo ja też ASG i branża ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy tak, nie wiem czego się czepnąłeś, bo te sceny są tylko w celach propagandowych i nie mają żadnego znaczenia w fabule (pokazują tylko jak nam piorą mózgi takim #!$%@?).
Pozdrawiam serdecznie i bez hejtu :)