Wpis z mikrobloga

Witam Mirabelki i Mireczków jeżeli zastanawiacie się co u Piesia to nie mogę powiedzieć nic innego niż #piesiozdrowieje
Aktualnie największy problem to okiełznać energię jaka w nim siedzi, bo gdyby od niego to zależało to spacery miałyby po parę kilometrów, praktycznie nie ma miejsca w domu którego by nie odwiedził, dodatkowo nauczył się wciągać na łóżka i kanapy (nie wskakuje, ale radzi sobie jak może), więc sypia gdzie tylko mu odpowiada...
Dzisiaj dostał nową obrożę, jutro powinny dojechać smycze (krótka taśma i rozwijana) oraz łóżko, jako że sypią się z niego straszne ilości futra (podejrzewam że kwestia stresu i zmiany warunków temperaturowych) zastanawiam się nad zakupem furminatora ( a raczej jakiejś jego tańszej odmiany) ktoś stosował, ma jakieś doświadczenia?

A tak wygląda trójnogi pies który chce podać łapę (w ten sposób domaga się głaskania)
p.....i - Witam Mirabelki i Mireczków jeżeli zastanawiacie się co u Piesia to nie mog...

źródło: comment_0p3FVn5BAabzgFkscrUqSjwhrLvJDEHD.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pawel_niki: Trixie to syf. Mój się rozpadł po ok 2 miesiącach. Potem kupiłem jakiś nie do końca oryginalny za +-80zł z dwoma grzebieniami i działa do dzisiaj. Warto raz dać trochę więcej i mieć święty spokój.
  • Odpowiedz
@pawel_niki super robota z tym piesełem kolego, szanuję pan Paweł. Szkoda pieseła, że czeka go zmiana domu bo widać, że byłbyś świetny w roli jego właściciela ale wiadomo - już dwa psiaki które masz to sporo obowiązków. Powodzenia wam obu. :)
  • Odpowiedz