Wpis z mikrobloga

@ailatanaj: @Wykopaliskasz: Sądzę, że ten film miał na celu właśnie takie komentarze. W sumie obejrzałem wszystkie filmiki tej dziewczyny i taki jak widać jest zamysł. Prowokowanie, ale nie tylko jednej strony, która się oburzy, ale i drugiej która weźmie w obronę idiotyzmy. Także oboje jesteście złapani na to z czego jak się domyślam @mohiro chce się wybić, nie wiem, żyć z tego.

Nawet nie wiem czy świadomie
  • Odpowiedz
@ailatanaj: Mam nadzieję, że wiesz co to satyra i kontrowersja :d
a co do zbierania atencji na kara - kaczuszka jest bardzo małym serwisem i na pewno nie celuję w takich ludzi, bo po prostu mi się to nie opłaca
  • Odpowiedz
@Mohiro: Tak tylko wtrącę, że mogłabyś spróbować zrobić jakąś satyrę na temat, który nie jest dzielący i się sprawdzić. W sumie byłbym ciekawy efektu i czy dałabyś radę. Bo przy kontrowersjach jest to aż za proste.
  • Odpowiedz
@vvivo: chętnie spróbuję, ale muszę znaleźć jakiś ciekawy temat. Teraz i tak mam jeszcze dwa filmy do wrzucenia to ten pomysł trochę poczeka :d
  • Odpowiedz
@Mohiro: Imho, ten temat to przeżytek, powinnaś robić kontrowersje wokół gier i bożków youtubowych/growych, można całkiem fajną gównoburzę wywołać niewielkim nakładem, uwierz mi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mohiro: nie celujesz w anonow a pranie cały twój content opiera się pośrednio lub bezpośrednio na contencie z kurabina?
PS. Czytałem na VI że jakiś stulej zwalił sobie kolosa do ciebie xD xD xD
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.