Wpis z mikrobloga

Sporo osób na Mirko ogłosiło dziś, że zaczyna redukcję i ćwiczenia - w tym kilka różowych pasków. Jak ktoś chce robić FBW, a ma (tak jak ja :) ) problemy z wykonaniem standardowych męskich pompek, to polecam 3 rozwiązania; może któreś z nich Wam się spodoba:

1. można robić tzw. półpompki, czyli unosić tylko górną połowę ciała siłą ramion i klatki piersiowej, tak jak na obrazku, dopóki nie nabierze się siły w rękach.
od tego zaczynałam :) dają progres, sprawdzone und potwierdzone

2. można też robić pompki z podporem kolan na bosu/piłce/pufie/wersalce - tak jak tutaj i tutaj

3. albo spróbować pompek z niesymetrycznym ułożeniem rąk, tak jak na screenie niżej. wtedy jest o wiele łatwiej. jeśli nadal jest za ciężko, to można robić je na kolanach, tak jak przy pompkach "damskich". uwielbiam je ( ͡° ͜ʖ ͡°) W komentarzu dorzucę trochę trudniejszą wersję, z nogą uniesioną do góry.

Ogółem polecam i powodzenia :)

[ #odchudzanie #redukcja | screen z #p90x ]
Pobierz a.....a - Sporo osób na Mirko ogłosiło dziś, że zaczyna redukcję i ćwiczenia - w tym ...
źródło: comment_dY0Pu56Cti3GPfOosoDWVOhWts12LvuT.jpg
  • 14
@Polska5Ever: PS: Ale jakbyś chciał się podzielić jakimiś swoimi przemyśleniami/radami nt. pompek i FBW, to ja bardzo chętnie poczytam i sprzeczać się nie będę - widziałam Twoją formę, więc na pewno znasz się na rzeczy. Ja to taka totalna amatorka ;)