Wpis z mikrobloga

@Fearaneruial: @Mordeusz: no jasne, ja to wiem, że można, ale mówimy o czysto wyglądowym aspekcie - komuś się nie podoba nadwaga u kobiety, komuś się nie podoba niski wzrost u faceta. Wygląd jest ważny - ma prawo mi się nie podobać niski facet i mam prawo nie chcieć się z nim spotkać, a Wy macie prawo nie spotykać się z dziewczynami z nadwagą.
@Mordeusz: no niestety w tę stronę to nie działa, podwójne standardy ( ͡° ʖ̯ ͡°) z drugiej strony, mnie też jakoś głupio byłoby pytać na wejściu o wzrost - dlatego dziewczyna uciekła się do (no dosyć oczywistego) podstępu. Z drugiej strony, zawsze możecie wystalkować sylwetkę na fejsbuku, a jak nie ma to ewentualnie też próbować niby przypadkiem poprosić o jakieś zdjęcie w jakieśtam sukience.

@Fearaneruial: chyba
ewentualnie też próbować niby przypadkiem poprosić o jakieś zdjęcie w jakieśtam sukience


@alicemeow: Prawda jest taka, że nic takiego nie trzeba robić, jeśli nie ma zdjęcia na którym widać sylwetkę, to na 95% dziewczyna jest gruba, a 5% to może jakaś nieogarnięta, żeby nie wstawić zdjęcia swojej szczupłej sylwetki, więc w sumie wychodzi na to samo... :]
@alicemeow: A wagę można ukryć na sprytnie wykadrowanych zdjęciach :) Ja z całą pewnością podałbym swój wzrost, gdybym kiedykolwiek zechciał skorzystać z randkowania online, jestem bardzo wysoki i wiem, że wiele dziewczyn może to odrzucić, ale wiele także intryguje... :]