Wpis z mikrobloga

Hej Miruny jako, że padł pomysł ze strony kolegi Mirka na mój tag więc go zakładam #jadedoroboty . Pracuję w różnych miejscach - spędziłem niemalże 3 lata w Turcji, ok 5 lat w Norwegii, teraz natomiast zamarzyło mi się zobaczyć Azję i Amerykę. W dniu dzisiejszym o 14.50 mam lot z Gdańska do Kopenhagi, 16.25 z Kopenhagi do Londynu Heathrow, 20.50 do Singapuru (popołudnie/noc w hotelu w mieście) potem agent zabierze mnie na statek (kontenerowiec), którzy będzie pływał pomiędzy Arabią Saudyjską a Singapurem(przepływając przez "zagłębie" somalijskich piratów). Mam do wykonania na statku kilka elektrycznych prac i mój powrót powinien przypadać na 18.09.2016. Trzymta Mircy i Mirabelki kciuki żeby żaden przyszły obywatel Niemiec nie chciał porwać statku.
Jak tylko będę miał dostęp do internetu będę dodawał fotki.

#jadedoroboty #arabiasaudyjska #singapur #podroze #emigracja
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@gremjjum : Światek w branży stoczniowej jest naprawdę mały i jak przebywasz w nim wiesz tak naprawdę wszstko a pracy nie brakuje. Ważna jest znajomość języka, doświadczenie i nieco sprytu połączo ego ze szczęściem. Ja nigdy nie bazowałem na tym aby "ktoś mi ogarnął robotę". Google bardzo pomaga. Jak masz jakieś doświadczenie to rób książkę marynarską wpisz w googlach "crewing agency" i do boju:)
  • Odpowiedz
@Jendrazzz: no właśnie mnie bardziej interesuje praca w transporcie morskim bo na elektryce to się nawet nie znam. Pracuję w transporcie drogowym ale właśnie mnie to już tak nie kręci jak morski lub lotniczy. Wolałbym jednak na lądzie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gremjjum morze jest piękne polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)Mój ojciec był rybakiem i opłynął świat i zawsze Jemu zazdrościłem tego co zobaczył. Ja całe życie zazdrościłem Jemu tego i postanowiłem pójść tą samą drogą .
  • Odpowiedz
@Jendrazzz: jedyne co mnie zniechęca to te bardzo długie rozłąki ze stałym lądem, chyba że w Twoim przypadku jest inaczej. A jeżeli chodzi o podróże po całym świecie jednocześnie pracując to moje marzenie. Powodzenia!
  • Odpowiedz