Wpis z mikrobloga

Hej Miruny jako, że padł pomysł ze strony kolegi Mirka na mój tag więc go zakładam #jadedoroboty . Pracuję w różnych miejscach - spędziłem niemalże 3 lata w Turcji, ok 5 lat w Norwegii, teraz natomiast zamarzyło mi się zobaczyć Azję i Amerykę. W dniu dzisiejszym o 14.50 mam lot z Gdańska do Kopenhagi, 16.25 z Kopenhagi do Londynu Heathrow, 20.50 do Singapuru (popołudnie/noc w hotelu w mieście) potem agent zabierze mnie na statek (kontenerowiec), którzy będzie pływał pomiędzy Arabią Saudyjską a Singapurem(przepływając przez "zagłębie" somalijskich piratów). Mam do wykonania na statku kilka elektrycznych prac i mój powrót powinien przypadać na 18.09.2016. Trzymta Mircy i Mirabelki kciuki żeby żaden przyszły obywatel Niemiec nie chciał porwać statku.
Jak tylko będę miał dostęp do internetu będę dodawał fotki.

#jadedoroboty #arabiasaudyjska #singapur #podroze #emigracja
  • 27
  • Odpowiedz
@harrible: Wykształcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej jego brak i tym zwykle zaskakuję ludzi. Najpierw skończyłem zawodówkę (elektryk) później technikum ekonomiczne. Lubię tą pracę lubię podróżować, uczyć się języków (kilka znam) i drzwi stoją otworem, jestem człowiekiem, któremu zdecydowanie w życiu szczęście sprzyja. Pracowałem jako elektryk, kierownik projektu, inspektor nadzoru i koordynator projektu, będąc tak srogo niewykształconym człowiekiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz