Wpis z mikrobloga

@Migfirefox:

Takie jest założenie pixel artu ja korzystam z wszystkich funkcji zwykłego mspainta z xp (linie, elipsy, wypełnienie).

Coś co wygląda jak pixel art ale nie jest w 100% po pixelu fachowo nazywa się oekaki.
@Migfirefox:

Wszystko zależy od skali, prostę prostopadłościany z oknami można spokojnie zrobić w półgodziny i wcale nie będą biły wyglądem, a jedynie prostotą. Ja to robię w paincie ale w gimpie ludzie mają o tyle łatwiej, że ludzi sobie ustawiają warstwami, a paletę poprawiają suwakami więc idzie im szybciej.

Biały wieżowiec robiłem 2-4 godziny ale to jest kwestia myślenia "Co i jak tu dodać?", Kościół pochłonął najwięcej mojego czasu,
@Migfirefox:

Jak się zarejestrujesz na forum gimpuj.info i wejdziesz na to miasto tworzy ci się konto i masz 1000 waluty (zwykle rezerwacja kosztuje 300) możesz wtedy rezerwować puzzle które mają napis "Cena rezerwacji: 300".

Puzzle do rezerwacji są dostępne wtedy kiedy są w granicach miasta (mają podkład), znajdują się obok skończonego już puzzla i nie graniczą z puzzlami które są już zarezerwowane (też po skosie).

Po zarezerwowaniu puzzla masz 72h