Wpis z mikrobloga

Kurde mirki przeinstalowałem Firefoxa z HDD na SSD z partycją systemową i coś się popsuło - pic rel. Dodatkowo nie mogę zainstalować żadnego dodatku i obrazki wolno się ładują/nie ładują się jak tutaj, filmiki z YT też się nie wczytują.
Po odinstalowaniu usunąłem wszystkie pliki z folderu Firefox w ścieżce User/AppData/Roaming/Mozilla a po reinstalacji tylko wczytałem zakładki. Jest lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytaniedoeksperta #firefox #software #przegladarki #windows10
Pobierz MG66 - Kurde mirki przeinstalowałem Firefoxa z HDD na SSD z partycją systemową i coś ...
źródło: comment_wfxYhPEcpcIHKlpTxsfH3jNtpKWHCzo3.jpg
  • 17
@MG66: A jakiego masz antywirusa ?

Zobacz tutaj (pod koniec) - ogólnie też był problem z wyświetlaniem stron i okazało się, ze to przez Eset-a...a jeśli masz innego antywira to sprawdź w nim ustawienia dotyczące HTTPS/SSL
@FNwsk: Też coś #!$%@?, na YT niby jest okno odtwarzacza ale jest napisane że trzeba ściągnąć flasha, klikam i przenosi mnie na stronę adobe, potem przekierowanie do strony gdzie pisze że IE ma flasha wbudowanego i nie trzeba instalować, w teście flash hula ale w odtwarzaczu nadal #!$%@? pokazuje że nie mam flasha :/
@moooka: Właśnie mam NODa ale jakoś przed reinstalką nie miałem takich problemów, poza tym nie znam
@FNwsk: Jest #!$%@?
Jesteś mistrzem kolego, wyłączyłem i włączyłem filtrowanie SSL/TLS w nodzie i zadziałało :) Dzięki wielkie

@qwelukasz: Co do tych plików stronnicowania o których pisałeś - trochę zbyt zaawansowana informatyka dla mnie to rozwiązanie co podałeś :P gdyby mi się zrobił burdel na partycji przez Firefoxa mógłbym po prostu go przeinstalować i te śmieci by się usunęły?