Wpis z mikrobloga

Pierwsza w nocy. Awantura u sąsiadów. Okna otwarte więc słychać każdy ich ruch. Patol drze się ile sił na kobietę rzucając między innymi "zabiję cię ty stara kuro". Szarpanina, rzucanie przedmiotami. Patolka drze się "pomocy, policja aaaaaaaaaa, pomocy, aaaaa". Obudzili wszystkich w kamienicy. Spektakl trwa kilka minut po czym nastaje cisza. Po drugiej w nocy przyjeżdża policja. Cisza na osiedlu taka, że słychać co policjanci gadają między sobą stojąc przy bramie: "cisza, nikt nie odbiera domofonu, wracamy". Kurtyna.
Wniosek? Jak was kiedyś zabiją to postarajcie sie zrobić hałas i odbierzcie ten ostatni raz domofon. #wroclaw #krzyki

  • 11
@IIIIIIIII: ta, więcej pieprz bzdur. Gówno wiesz o ludziach i się wymądrzasz. Taki psychopata potrafi zrobić z człowieka wrak i będzie jeszcze czuł, że to jego wina, więc sobie odpuść pieprzenie takich bzdur, bo nie masz o tym zielonego pojęcia
@IIIIIIIII: mówię ci tylko, że gówno wiesz o ludziach. Ględzisz w internecie, że byś se podziękował pani i tyle, a prawda jest taka, że jest duża szansa, że by cię gnoiła jak śmiecia i doprowadziła do tego, że czułbyś się jeszcze za to winny. Myślisz, że takie toksyczne związki to jakaś wyjątkowa sytuacja? Większość z nich się nie rozpada właśnie dlatego, że ktoś myśli, że to jego wina albo wierzy, że
@Norskee: Widze że już mnie znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomimo młodego wieku 24 lvl here, jakieś tam dziewczyny miałem, znajomych też mam i widzę jak to wygląda. Ludzie najczęściej boją się takie coś zakończyć bo boją się być sami i tyle. Wolą być gnojeni, okradani, zdradzani a potem po cichu żale wylewać zamiast podjąć rozsądną decyzję.