Wpis z mikrobloga

#coop #gry
Hej mirki, polecilibyście jakieś gry do lokalnego coopa na PC? Chodzi mi głównie o produkcje tak z ostatnich 3-4 lat (starsze kooperacyjne klasyki znam), od cholery tych #gryindie wychodziło, ale jakoś nie mogę znaleźć zachęcających produkcji.
  • 6
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: No elo Richard. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

seria Trine, Magicka, Mortal Kombat, Lovers in Dangerous Spacetime(rekomendowany różowy pasek, ale nawet bez niego jest to najlepsza gra kooperatywna z tej listy), gry Lego, Castle Crashers, TowerFall Ascension, Lara Croft and ToO/GoL, Shank, Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, Battleblock Theater, Rayman Legends, ibb & obb, Double Dragon Neon, Portal 2, Rocket League, Gatling Gears, Shadowgrounds i Shadowgrounds Survivor,
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Nie. xD

Ale raz, że masz Richarda w awatarze, a dwa, że mam przy Tobie notatkę "Galavant"(zresztą mam taką przy wszystkich, o których wiem, że oglądali ten serial), a mam taką zasadę, że dla takich mirków jestem miły i pomocny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Aaa, no tak, to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestraszyłem się, że jakiś znajomy ze "świata rzeczywistego" mnie wystalkował na mirko, bo przez pewien czas nazywali mnie właśnie "Riczard" (choć to było nawiązanie do innego Richarda xD)
  • Odpowiedz