Wpis z mikrobloga

Mirki, tak czysto hipotetycznie, czy mozna pozwa tych urzedasow, czyt. panstwo za wprowadzenie zakazu, ktory ogranicza moja swobode?

Bo #!$%@? nie strzymie, mam taki #boldupy o zakazy wakacyjne dla tirow, ze to nawet masc nie pomoze. Otoz stoje sobie w Grodzisku Wielkopolskim, poniewaz o 18:00 zaczal sie #!$%@? zakaz do 22:00. I teraz, zamiast sobie milo jechac w strone domu, to stoje na stacji i kisne w upale 30℃.

Co gorsza, pauza mi sie konczy o 02:30, a potrzebny czas na dotarcie do domu to 07h30". I teraz #!$%@? jak rusze o tej 02:30 to teoretycznie nie dojade do domu, bo o 08:00 zacznie sie kolejny zakaz do godziny 14:00. No jak tu sie nie #!$%@??

#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #prawo #transport #2mcela
reaktiv - Mirki, tak czysto hipotetycznie, czy mozna pozwa tych urzedasow, czyt. pans...

źródło: comment_Fwux6CGs46SgRIubu5aL5jjWTHBD96ll.jpg

Pobierz
  • 6
@reaktiv:
Bo to poyebany kraj i tyle.
Wtedy nikt się nie przejmuje, że kierowca w upale nie odpocznie, nic a nic i jeszcze #!$%@? jak mops, gna na łeb i szyję od 2 w nocy.
Kiedyś też miałem takie myśli jak Ty, ale zmieniłem robotę i mi przeszło( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@ameliniowyguzik Ale ja lubie moja robote :( No, moze czasem mnie szlag trafia, ale lubie jezdzic i jedynie co to wyscigi by mnie bardziej zadowolily :p No, ale jak tu jezdzic, jak panstwo ci zabrania bo janusze z grazynami musza nad morze jechac :v
@reaktiv: Mozesz złamać zakaz, zostać skazanym i zlozyc skargę na podstawę prawna wyroku do Trybunału Konstytucyjnego. Potem po wyroku TK mozesz pozwac o odszkodowanie. Ale spiesz sie bo zaraz nie będzie gdzie skarżyć.