Wpis z mikrobloga

Siemanko #motomirki z #krakow i okolice!
Zapraszam do mojej wypożyczalni motocykli moto- #faza. Pomysł na jej otwarcie wpadł mi do głowy po kilku drinach stąd jej nazwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie posiadam dosłownie parę motocykli (Hondę CBF500 i Yamaha Fazer600), ale jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli za niedługo podwoję tę ilość.
Chętnych odsyłam na stronę: www.moto-faza.pl , dla mirków atrakcyjny rabat na wynajem Fazera :)

#motocykle
  • 23
@phil2684: Motocykle uniwersalne są fajne bo są uniwersalne, ale w przyszłości zadbaj o różnorodność sprzętów. Ja np bym się przewiózł czopkiem bo nigdy nie jeździłem czopkiem
@chicken_strips: zgadza się, chodzi jednak o zmniejszenie ryzyka uszkodzenia sprzętu. Taki Fazer ma prawie 100km i w niedoświadczonych rękach może szybko się położyć. Kolejne motocykle będą trochę słabsze i dostępne dla młodszych użytkowników.
@KurzeJajko: zdaję sobie z tego sprawę i w najbliższym czasie wprowadzę wersję mobilną. Strona może nie powalać, bo jest to moja pierwsza strona w życiu, w dodatku stworzona za pomocą kreatora, jednak chodziło o to aby w miarę niskim kosztem ją postawić i sprawdzić czy będzie odzew. A że odzew jest zadowalający przez okres zimowy postawię zupełnie nową stronę (albo komuś zlecę jeśli zabraknie mi czasu)
@phil2684: zmien wymagania na prawko A po prostu.
Czym sie rozni 20 latek z A od 24 latka z A jeśli obaj nie maja doświadczenia?

I troche slabo, bo zeby 20 latek mial A to w wieku 18 musi zrobic A2. Ergo ma wieksze doświadczenie od zielonego 24latka.
@kusiu175: póki co trafiali mi się "normalni" najemcy a w dodatku możliwość utracenia kaucji ogranicza takie zachowania. Sprzęt po każdym wypożyczeniu oddaję do serwisu, dzieki czemu drobne naprawy są robione na bieżąco a klient ma pewność ze bierze bezpieczny i sprawny sprzęt ;)
Sprzęt po każdym wypożyczeniu oddaję do serwisu


@phil2684: I nadal na tym na plus wychodzisz? Nieźle. Generalnie świetna inicjatywa, bo spotykałem się że ludzie chcą wypożyczać moto.
Wielu klientów i powodzenia!:)
@gerard-kowalski: tak, weź pod uwagę że nie wymieniam za każdym razem oleju filtrów itp, tylko oddaje do sprawdzenia czy wszystko jest w porządku. Zazwyczaj trzeba tylko wyregulować kilka elementów (linki, płyny, sprawdzenie napędu itp) i nie kosztuje to fortuny. Dodatkowo za każdym razem myję sprzęty i je woskuję, tak żeby klient poczuł się jak na swoim motocyklu. Jeśli wiem że na motocyklu będą jeździć dwie osoby to odpowiednio ustawiam ciśnienie w