Wpis z mikrobloga

Jakiego programu używacie do automatyzacji androida? Od początku androida znałem taskera , lecz nigdy nie korzystałem, zdawał mi się zbyt skomplikowany, leniwy człowiek ze mnie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeczytałem że na dzień dzisiejszy ma problemy z nowszymi androidami, więc już chyba nie jest najlepszym wyborem, na mojej liście jeszcze jest Lama, automate i automateit, moje pytanie czy warto któryś z wyżej wymienionych kupić?
Który program jest najlepszy i przyszłościowy według was?

#android #tasker
Pobierz
źródło: comment_jxS8QNEc6PcMNm1tSTqR7isyvqHOsbow.jpg
  • 7
@korpoglut: Ja używam od samego początku Taskera i wg mnie jest bardzo dobry, a może najlepszy. Jeśli Tasker czegoś nie może, to można rozszerzyć jego możliwości przy pomocy SecureSettings. Jest wiele już gotowych profili na necie, jeśli sam nie masz dużych umiejętności.

@korpoglut:

zade taskery i inne gunwa. Nie zabijaj apek dzialakacych w tle tym szajsem bo android zawsze będzie trzymal procesy, tak działa. Zreszta duzo tlumaczenia, poczytaj o tych
@czarmander: do zupełnie innych zadań dla mnie są te programy, dla przykladu, włączenie Wi-Fi podczas połączenia się z konkretnym masztem gsm lub położeniem gps, włączenie gps po rozłączeniu Wi-Fi i tak dalej, na pewno nie chodzi mi o ubijanie procesów.
@czarmander: ale to nie chodzi o zabijanie apek tylko o automatyzację np. ustawiasz, że jak włączysz sobie Yanosika to automatycznie włącza ci GPS i transmisję komórkową bez dodatkowego szukania i klikania.