Wpis z mikrobloga

  • 1916
Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych osobowości.
#dziendobry #boldupy #oswiadczenie
  • 312
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antipathia: Dla mnie to wszystko to w ogóle jest kretyńska sytuacja xD Różowe wrzucają zdjęcia swoich twarzy/włosów/nóg/rąk/cycków, są regularnie za to krytykowane i wyzywane w komentarzach, a i tak każda kolejna jest zaskoczona że na wykope peel same buce i atencji mało.
A i z drugiej strony - kolejny różowy wrzucił zdjęcie z odpowiednim tagiem ( #pokazmorde, #pokaznogi, #pokazwlosy, #pokazrece
  • Odpowiedz
@antipathia: @kicioch: @Axim: jest różnica między tymi, którzy napiszą "dziecko kupić Ci nowe spodnie?" żeby się popisać a tymi, którzy piszą tak bo naprawdę tak uważają.

To samo jak sytuacja: "Wychowaj jak swoje"
  • Odpowiedz
@Akos: przecież podarte spodnie to norma xd . Może nie dla wykopowych purytan z wodogłowiem, ale takie są fakty. Zresztą krytyka za odstawanie to cholerny rak, tylko byście tłamsili ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
że mogą pisać co im się tylko podoba


@kicioch: A nie powinni móc? Czy mikrobloga powinno się ostro moderować, zakazując takich niekulturalnych słów jak "#!$%@?" czy "#!$%@?", czy "robienie loda"? Znowu, formuła mikrobloga wskazuje na bloga współdzielonego z innymi użytkownikami. Jaki jest sens wprowadzania cenzury na blogu?

Poza tym, popatrz na ten przypadek, o który @antipathia: ma taki bóldupy. Przecież autorka tamtego wpisu w #pokazmorde mogłaby
  • Odpowiedz
  • 0
@SwiniaczXXX nikomu nie próbuje nic nakazać, piszę tylko co bym osobiście wolał.

Też jestem za wolnością - wolność do wrzucania swojej twarzy i wolność do krytyki ;)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Czy ja komuś zakazuje bycia burakiem? Raczej nie, chyba że źle mnie zrozumiałeś.
Chodzi mi wyłącznie o to, by nazywać rzeczy po imieniu. Nazwiesz kogoś #!$%@? to przyznaj się, że go obraziłeś (tak jak ja obraziłam kogoś nazywając go burakiem), a nie usprawiedliwiaj się "wolność słowa, wszystko mi wolno" i czuj się bezkarny. Wszystko by ludzie usprawiedliwiali wolnością słowa najchętniej a nawet sekundy nie zastanowią się, w jaki sposób
  • Odpowiedz
@antipathia: żal dupę ściska, mam tu konto z 7-8 lat (matko...) i tak naprawdę poziom tego portalu zaczął spadać po uruchomieniu mikrobloga, który jest niszą dla pryszczatych zakompleksionych chłopaczków bez znajomych i dziewczyny. I którzy w związku z wyalienowaniem społecznym są zawistni, a że na Wykopie z połowa użytkowników to takie chłopaczki, to w grupie są jeszcze gorsi bo oto znaleźli podobnych sobie, wreszcie mają jakichś znajomych przed którymi mogą
  • Odpowiedz
tak jak ja obraziłam kogoś nazywając go burakiem


@kicioch: Tylko, że ty mnie nazwałaś burakiem, pomimo że złego słowa o tej dziewczynie i jej spodniach nie napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc gratulacje xD
  • Odpowiedz
że mogą pisać co im się tylko podoba


@kicioch: Poza tym, popatrz na ten przypadek, o który @antipathia: ma taki bóldupy. Przecież autorka tamtego wpisu w #pokazmorde mogłaby usuwać wulgarne komentarze. Ma całą władzę by to robić, mogłaby też czarnolistować buraków.

@johny-kalesonny: patrzę i co z tego? :) przeczytaj mój pierwszy komentarz tu, ten u samej góry. Napisałam że laska w szoku raczej nie
  • Odpowiedz
@antipathia: > Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@?

Wiesz co dla mnie właśnie to że ona wrzuciła zdjęcie tych spodni jest festiwalem #!$%@?. A reakcja? ƪ(⁰o⁰)ʃ Troszeczkę mi wisi. Raz, to nie jest jakiś gównoportal społecznościowy, dwa nie dziwi mnie że inni po niej jadą. Może w końcu będzie mniej śmiecia na mirko.

Społeczność mirko to ściek. Laska wrzuciła zdjęcie, na którym ma podarte spodnie i zaczął się festiwal #!$%@? "dziecko kupić Ci nowe spodnie?", "ile lat już te spodnie nosisz?", "te dziury to od robienia gały?". I piszą to przegrywy, które chodzą w tym samym polarze i sztruksowych spodniach od gimnazjum. Znaleźli sobie łatwy sposób na dowartościowanie swoich i tak już przegranych
  • Odpowiedz