Wpis z mikrobloga

Rany boskie, a powiem wam. Dawno nie spotkałem takiego sympatycznego człowieka płci przeciwnej jak wczoraj. Koleżanka siostry. Pierwszy raz Cię widzi na oczy, zagaduje, śmieje się, taki autentyczny optymizm od niej bił. Przesympatyczna osoba, aż w sumie chciałby człowiek z kimś takim przebywać dłużej.
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ralfralf
@flop_like_a_fish
Pierwsze co pomyślałam :D ale poczekam na rozwój sytuacji. Swoją drogą sama świadomość i myślenie o takiej możliwości jest do d--y, bo łatwo można sobie to wkręcić i na każdym kroku oceniać (czasami bezpodstawnie) :(
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Rozmawialem ostatnio ze swoim rozowym jak dziewczyny generalnie sie zachowuja, gdy ktos im sie podoba - nigdy same nie napisza, tylko czekaja na reakcje :) Jesli uzna Cie za max friendzone, to wtedy zagada.
  • Odpowiedz
  • 0
@pejczi: to skąd można wiedzieć że się jakiejś spodobałeś i nie wiesz wtedy czy pisać czy nie, jak sama tego nie robi? jak dla mnie ta zasada nie ma jakieś reguły
  • Odpowiedz
@mersi: To trzeba wyczuc, a do tego potrzebne jest troszke praktyki :) Obserwuj mowe ciala, mimike i sposob w jaki z Toba rozmawia , przez messengera ciezko wyczuc. Najlepiej to jak najdluzej sie ukrywac zeby panna miala mindfucka i zastanawiala czy Ty chcesz cos wiecej :D
  • Odpowiedz
@PedroLeon: znam kilka takich osób i z jakiegoś powodu one często długo pozostają same lub wręcz kończą starymi pannami/kawalerami, nie wiem dlaczego, smutno mi się patrzy na takich sympatycznych ludzi samotnych po trzydziestce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Tak kolego, tylko ze to jest ten typ, ktory bardzo czesto sie okazuje albo jakims borderem albo są takie jazdy jak masz opisane na mirko jak sie jakis niebieski zali. Teoretycznie w tym co opisales nie ma nic zlego, ale wlasnie to za soba to ciagnie najczesciej.

Znajdz sobie taka, co to mila bedzie dla Ciebie a nie dla kazdego
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Rozmawialem ostatnio ze swoim rozowym jak dziewczyny generalnie sie zachowuja, gdy ktos im sie podoba - nigdy same nie napisza, tylko czekaja na reakcje :) Jesli uzna Cie za max friendzone, to wtedy zagada.

Moja do mnie pierwsza zagadała. Jesteśmy razem prawie 6 lat.
  • Odpowiedz