Wpis z mikrobloga

@ocokaman89: Wyobraź sobie co by to było gdyby boty mogły ingerować w dane konta, po co wtedy bot skoro można sobie dopisać do konta jakieś poki? Zmiana drużyny to ingerowanie w dane konta czyli tak samo mogłoby to służyć do dodawania golda, poków itd. Na pewno byłoby o tym głośno.

to wytłumacz mi w takim razie wtf właśnie widziałam

Odpowiedź: coś Ci się #!$%@?ło na pewno z nickami albo kolorkami. Nie
@ocokaman89: Źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi że boty miały np. żółte konta o nazwie Aaaa1, i na następny dzień miały nowe konta Aaaa2, ale już czerwone. Chciałem tylko zaznaczyć, że to na pewno nie uczciwe konta, bo nawet nie trzymają się jednej drużyny.

Czy to gracze czy boty na pewno nikt nie może zmieniać drużyny w trakcie gry.
@Tytanowy_Lucjan: czyli mogę sobie założyć konto o takiej samej nazwie jak twoje, tylko do dodam cyfrę 1 na końcu, odpalę bota, wbije 30 level a potem zaraportuje oba konta i obaj dostaniemy bany ?
@cirme: Nie. Tylko ty, bo ja nie używam botów i mam level odpowiedni do średniej okolicy ()
Choć z biegiem czasu trudniej będzie rozpoznać kto jest botem, a kto nie po samym levelu. Jednakże jeśli ktoś w 15 min obsadza kilka gymów samymi Snorlaksami 2500 CP to wiedz, że coś się dzieje...