Wpis z mikrobloga

@Oszczer: jak beda mieli stacjonarnie we wro, to moze kupie razem z pico. ;-) jak nie beda mieli, to sobie podaruje. w tej chwili znow wpadlem w ciag rda, oba supreme i limitless plus (zwyklego dalem kumplowi) leza i lapia kurz. pewnie do nich wroce za jakis czas. :-P
@Oszczer:
@vgf_: noo panowie, w zestawie z pico na 35w, z grzalka z zestawu (skretka), chmura i smak fenomenalne za ten hajs. Wickowanie? Niewidomy kadlubek dalby rade, jestem w tym tragiczny (wick) ale tam jest tyle miejsca i jest to tak proste ze nie ma mowy o dry hitach czy przeciekach z regulowanego przelotu powietrza. Polecam kazdemu z calego serca.
Ps jakosc wykonania na najwyzszym poziomie :)
@vobis_hama: @waydack: @Oszczer: @vgf_: A ja good wapera odradzam całym sercem. Jakieś pół roku temu - szukałem grifiina 22mm. Nigdzie nie było, wszystko wykupione, dostaw brak. Jedyne były w good waperze. Czekałem 2 tygodnie na wysyłkę. Po kilku telefonach dowiedziałem się że jednak nie mają go na stanie! Czekają na dostawę i wtedy wyślą. Pytam kiedy dostawa - za miesiąc. Moim zdaniem krętactwo i oszukiwanie klientów.