Wpis z mikrobloga

Cześć,

Muszę kupić telewizor - pomóżcie proszę w wyborze.
Wymagania:
1. Do 2.500zł.
2. Wystarczy FullHD.
3. Musi mieć szybki SmartTV (pewnie jakieś WebOS).
4. Dobra jakość za tę cenę.
5. Do 40-50 cali.
6. Dobrze by było, gdybym mógł rzucać obraz z telefonu i laptopa bez kabli (jakieś screen miroring czy jak to się nazywa).

Generalnie zainteresowałem się już tymi modelami:
Samsung UE40J6300
LG 50LF652V
Sony KDL-48W705C
LG 49UF640V (4k)

  • 5
@Janocha: ja mam LG 42LF652V (o ile dobrze pamiętam) kupowalem go w ponad rok temu FHD, 3D i 42" za 1700 PLN+/- i jestem całkiem zadowolony z jakości wykonania i wyświetlania. Smart śmiga bardzo dobrze jakieś tam TVN playery, iple, yt - różowy nie narzeka.
@Janocha: Zdecydowanie LG 50.

Ten z 4k będzie problematyczny ze względu na słabą jakość wyświetlanego obrazu bo technologia poprawy jakości obrazu w LG ssie.
Samsung to taka pułapka. Telewizory robią dobre ale zakrzywiony ekran w tej półce cenowej to chodzący problem niezależnie od producenta.
O Sony nawet szkoda gadać bo telewizory robią równie tragiczne co wszystko inne (no może sprzęt fotograficzny robią jeszcze dobry).
@Janocha: LG jak się zepnie to robi dobrze - mam najprostszy 42 cale bez SMART, input lag ma 17ms. Na razie nie ma co się pchać w 4k, ponieważ nie będziesz miał czym wygenerować taki sygnał a jak już będziesz miał czym to kupisz już następny ( ͡° ͜ʖ ͡°)