Wpis z mikrobloga

Miraski - mam kolegę marudę ( :P ) co wziął ode mnie asus strix gtx 970. U mnie chodziło to to 1,5 roku i nigdy żadna cewka nawet nie wydała dźwięku jęczącej zakonnicy, a co dopiero pisków. U niego ponoć strasznie piszczą. Czy przyczyną może być zasilacz? U mnie były 2 zasilacze beQuiet i było cichutko. To było dla mnie ekstremalnie ważne. Nie pamiętam już jakie były rpm i temperatury, misiaczek narzeka na 65 stopni w trakcie gry. Wsio w normie czy coś się #!$%@?ło?
#pcmasterrace #zasilaczzczarnejlisty
  • 11
@sunsu-sun: nie debil, po prostu wraca do pcmr po latach. Spoko ziomek z pracy. Pewnie trochę panikuje.
@ona_czuje_we_mnie_PINIADZ: nie chciało mi się #!$%@?ć z ogłoszeniami i dostawami więc karta leżała miesiąc. Kumpel się zgłosił, że się zajarał i wziął za 800zł kilka dni temu. Dzisiaj po prostu złożył i skoro mu cewki zaczęły piszczeć to rozumiem jego ból - też bym nie chciał. Sęk w tym, że u mnie nigdy
@kamillus: A kiedy mu piszczą? Ja tez mam strixa i do tej pory zapiszczały raz w jednej grze i to tylko w menu. Tobie też mogły raz na jakiś czas pisnąć, ale może masz lepszą obudowę/głośniej grę miałeś, bo ten dźwięk głośny nie jest strasznie. Chociaż jak się już go usłyszy to słyszy się zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie to była jakaś gówniana gra early
@kamillus Przecież to normalna temperatura w stresie. Niech kolega się dokształci. Piszczace cewki z tego co wiem byly tylko w pierwszej serii. Potem problem naprawili. Mój Gigabyte też w podobnym wieku nigdy dźwięku nie wydał.
@sunsu-sun: w Watch Dogs mu piszczą właśnie w menu. Zawołam żeby sam się tu wypowiadał, bo to też taka mirabelka-primadonna :P
@franaa: to może być pierwsza seria - strix zakupiony w styczniu 2015, ale jak wspomniałem - u mnie nie piszczało, a ze mnie wrażliwa na hałas pipka - najpierw jakieś tanie ścierwo wyłożyłem matami bitumicznymi, a potem kupiłem nzxt h440 żeby było cicho :D
@kamillus: Niech spróbuje włączyć vsync w grze to pewnie przestanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz jeszcze gwarę na kartę, więc zawsze można oddać ;P

Swoją drogą te maty trochę pomogły? Nigdy mi hałas nie przeszkadzał, ale mam od kilku miesięcy strixa i nową obudowę, teraz jedyne co słyszę to pracujący dysk i trochę zaczyna to denerwować ( ‾ʖ̫‾)