Wpis z mikrobloga

@LeXinPL: 190 here. W h&m czasem da radę dorwać jakieś spodnie, mam od nich 2 pary joggerów. Spodnie często brałem też w sklepie Cubus, dobra cena, sporo krojów i w miarę spoko rozmiarówka. Jakościowo jak to spodnie z sieciówki, z 2 lata wytrzymają czasem więcej.
@Magik_Antonio: @LeXinPL: : Jestem profesjonalnym streetwearowcem, zbieram buty juz od 5 lat i #!$%@? mnie ze w tej #!$%@? cebulandii prawie nikt nie docenia dobrego fitu, szkoda w ogole sobie strzepic jezyka w mojej szkole to juz w ogole same croppiki zalosne albo aliexpress xDD Ostatnio po udanym dropie wbijam do klasy caly w supreme a kolezanka do mnie, ze fajna koszulka XD Fajna koszulka? Fajna koszulka #!$%@?, ty wiesz
@LeXinPL: @myster007: @wojto00: @Magik_Antonio: Wielu wyższych od przeciętnych kupuje u nas spodnie. Na 190cm odpowiednie będzie L36, czasami mamy w ofercie L38 gdzie długość całkowita to ok 120cm, to już dla blisko 2 metrowców. I jest takich osób trochę, jeden stały klient zgarnia wszystkie spodnie z nogawką L38 i pasem W34 które wrzucimy na allegro.
@LeXinPL: 197, spodnie koszulki lajt, wszedzie znajde, ale koszula z długim rękawem to dramat, wszystkie moje we wzorki są za krótkie, więc z tego zrobiłem taką już modę jak podwijane rękawy, tylko 3 koszule mam z dobrym w tym niebieeska i biała gładka, ale to już szukałem i znalazłem w C&A z rekawem 72cm niby ekstra długim, jest na styk, tylko z tym mam problem.