Wpis z mikrobloga

@Vein: właśnie ostatnio kumpel kupił Volvo i ciągnałem go Oplem. Swoją drogą wszystkie Volvo tak rdzewieją? Schyliłem się pod spód a tam rudo, końcówka tłumika aż odpadła. Volvo V50 z 2008 roku. Swoją drogą ciekawy ten tłumik - końcowy znajduje się w połowie samochodu a do końca idzie sama rura...
@Login_login: tak, nowsze volvo tak rdzewieją, ale to z czasu jak chińczycy się zajeli produkcją. 9xx, v90, 850, v70 jeszcze były OK.
@Mr_Przemyslaw: :D nie żartuję, to nie dowcip jest, zdechł mi opel którego mam od pół roku i jeżdżę dobitym volvo które stęka, kwęka ale jeździ, mimo, że jest b. zaniedbane. Poprzedni właściciel dmuchał chuchał, tańczył wokoło opla a i tak się sypie jak domek z kart.
@Mr_Przemyslaw: pokaż mi kadeta jeżdżącego po drogach normalnie... Wybacz, ostatnio kadeta jakiego widziałem, był na zabytkowych blachach, a i tak go ruda chrupałą w nieoczekiwanych miejscach. Ile jest jeżdżących 25 letnich opli?
Kumpel fascynację oplami nazywa "oplorzyca", to taka choroba, która skutkuje utratą racjonalnego myślenia.
@Login_login: więc pewnie przerobiony ten wydech. Miałem Volvo S40 II z 2004. Podwozie wyglądało w nim jak w nowym aucie. Wszystkie fabryczne naklejki było widać. Mechanik, gdy wymieniał mi sprzęgło stwierdził, że już dawno nie widział tak zdrowego podwozia w wówczas 10 letnim aucie.