Wpis z mikrobloga

#rower #januszekierownicy #wypadki #konfident

No #!$%@? dziś mnie strzelił #!$%@? jak cholera, jestem zarówno kierowcą jak i rowerzystą.
Wiadomo czasem jednym i drugim zdarza się popełniać błędy, jako kierowca staram się omijać rower daleko nie wymuszać itp... jako rowerzysta zjeżdżam na pobocze jak mam miejsce abyś sobie mógł spokojnie jechać, jak mam możliwość to pojadę lasem a nie główną drogą.
Ogólnie jestem raczej w takich kwestiach spokojny i rozsądny, od 17lat mam prawko i na dzień dzisiejszy bez większych komplikacji drogowych, jako rowerzysta staż dłuższy i również zero problemów.

Ale to co tej debil dziś #!$%@?ł doprowadziło do tego że ordynarnie w świecie #!$%@?łem jego
-czerwone kółko to ja
-zielone to on
-ja jechałem cały czas prosto
Gość minął mnie dosłownie o jakieś 10-20cm od koła, gość znajomy bo i mieścina nieduża. To ja zanim co tchu, zatrzymał się pod sklepem 300m dalej, bo towar wyładowywał (sprinter przedłużony).
-Wiesz Tomek, że mało mnie nie zabiłeś swoim #!$%@? manewrem
-To było się #!$%@? nie #!$%@?ć z tym rowerem muak47
-Że co? człowieku, zajechałeś mi drogę i prawie potrąciłeś
-#!$%@?, nic się nie stało więc wyluzuj i pamiętaj większy ma zawsze pierwszeństwo
No #!$%@? mać zagotowało się we mnie, mało było ale bym jemu #!$%@?ł bo już styki mi zwierały
na szczęście podszedł do nas a właściwie podjechał turysta z warszawy, że jechał za nami i ma wszystko na kamerze
Mina Tomka bezecna, jak by ktoś mu powietrza upuścił
-Ej no muak47, #!$%@? mać tyle lat się znamy małe miasto. No wiesz ja mam już tych punktów
-Ej no Tomek, #!$%@? się i zadzwoniłem na Policję
Przyjechała Policja wszystko spisała, gość z Warszawy opisał co widział dodał że ma nagranie. Policja obejrzała dla świętego spokoju i poszło 500zł i ileś tam punktów dla debila
Tylko najgorsze, że to dość mała mieścina, ale serio puściły mi dziś nerwy. Często na drodze przymykam oko i wolę na przykład zwolnić niż mimo że mam pierwszeństwo się wpieprzać przed debila, no ale dziś aż krew się we mnie zagotowała.
muak47 - #rower #januszekierownicy #wypadki #konfident

No #!$%@? dziś mnie strzeli...

źródło: comment_HLOKVayBbXs1KN7YCICCMzGiEteaqwRc.jpg

Pobierz
  • 38
@muak47: #!$%@? to i się nie przejmuj. Skoro #!$%@? taki numer to niech się liczy z konsekwencjami. Pamiętaj, że możesz mówić iż gość z kamerą i tak miał to zgłosić na bagiety.

Dziś miałem prawie taką samą akcje, tyle, że skręcałem w prawo. Wyprzedził mnie pajac na pasach i po heblach, bo jechałem ponad 30km/h, a musiał skręcić. Prawie mu wjechałem w dupe. Niestety w tym miejscu nie ma kamer i
@muak47: Takich to od razu przed sąd za próbę zabójstwa, a nie jakieś punkty karne... Też dziś miałem podobnego, który prawoskręt wziął z prędkością 50-70km/h nie patrząc, czy na zielonym idzie pieszy/jedzie rowerzysta... #!$%@?, gdyby nie to, że debila usłyszałem, że coś #!$%@? szybko za zakrętem, to bym pewnie w szpitalu teraz leżał.
@muak47 Miałem taką samą sytuację na rondzie, ja prosto, a kobieta już na rondzie mnie wyprzedziła i 5 cm od kola zaczęła skręcać w prawo. NIESTETY los nie był dla mnie tak łaskawy jak dla Ciebie i nie miałem okazji wysprzeglic się na nią bagietach. :(