Wpis z mikrobloga

Wiele rzeczy ostatnio sie w moim zyciu pozmienialo, przestalem grac w gry, telewizji jako takiej tez nie ogladam[wyjatek jak jakis ciekawy film puszcza to obejrze, lub moje ulubione 1 z 10] Ostatnio takze przestalem ogladac #youtube dlugo ogladalem #polskiyoutube ale stwierdzilem, ze nie ma tam kanalow dla mnie, dlugo ogladalem zagraniczne kanaly[idubbbz, filthyfrank] a szczegolnie leafiego, ale ostatnio jakos zaczelo mnie to nudzic, ogladanie tych filmikow mnie odrzucalo. Niby podobal mi sie GargamelVlog, ale jakos tez go odrzucilem. Co z tego wynika? Mam wiecej czasu na wszystko, na nauke[licbazaishere], "kolezanke"[jestem blisko wyjscia z friendzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)] i ogolnie na wszystko mam wiecej czasu. Polecam wam taki stan zycia :) #friendzone #oswiadczenie #wygryw #gry #stuleja #przemyslenia #wyjsciezprzegrywu
  • 17
@kidstarishere: przecież ty jeszcze w nic nie grałeś, spójrz na siebie, na swój wiek... Mario? I może jeszcze jakąś ścigałkę, na więcej Ci brakło czasu.

Obadaj Wieśka, obadaj takiego StarCrafta, w którego można grać całe 6 lat i się nie nudzić, zobacz na czym polega Europa Universalis IV, poznaj klasyki takie jak Final Fantasy VII, albo No One Lives Forever, założę się że GRIDa nawet nie ruszyłeś nie mówiąc już o
Dumne ogłaszanie światu, "nie oglądam telewizji" stało się tak mainstreamowe, że zaczyna mnie #!$%@?ć.
Od jakiegoś czasu wszyscy próbują tym krótkim zdaniem, podkreślać swoją wydumaną wyższość intelektualną i niezależność od medialnej manipulacji (najczęściej na rzecz innych manipulantów), jednocześnie zapominając o fakcie, że telewizja na tvn'ie się nie kończy.