Wpis z mikrobloga

@aca: Mój stary to fanatyk wspinania. Pół mieszkania zajne linami i karabinkami w najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi karabinek czy śrubę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo
ja 5 lat temu musiałem zawrócić z tego siodła z powodu huraganowych wiatrów. Myślę jeszcze tam wrócić i wejść na szczyt


@CapitalismConvict: patrząc na tempo erozji urwiska (galeria z której spadają "telewizory" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to trzeba się streszczać bo wygląda na to ze za parę lat szczyt Kazbeku będzie się kończyć niewiele powyżej plateau
@aca: Dzieki za info. Mam nadzieje, że je kiedyś wykorzystam.
Co do bombardowań, to da się je przeżyć. Sam oberwałem kamieniem wielkości nie telewizora, ale grejpfruta.
I jeszcze jedno. Nocowałeś w stacji meteorologicznej? Mam z niej złe wspomnienia. Złapałem kolesia jak próbował mnie okraść, a wszystko skończyło się poważną fizyczną przepychanką z zarządcą całej stacji:)